Projekt 2014

Honza vám děkuje za přání!:)

6. dubna 2014 v 16:44 | Evelyn
Ve čtvrtek jsem po příchodu domů našla ve schránce dopis. Byl od Honzy!:) Moc vám všem děkuje za krásné blahopřání, které jste mu napsali! Udělalo mu to velkou radost.

Bohužel ale píše, že své narozeniny neoslavil dle očekávání. Na konzervatoři, kterou navštěvoval, vyústila nespokojenost s vedením ve velký protest. Podle všeho se nedá s vedením demokraticky domluvit na výuce, která je celkově dost zastaralá a neodpovídá dnešním požadavkům. Normálně bulvár sice nečtu, ale na stránkách blesku se můžete dočíst víc včetně rozhovoru s Honzou: ZDE!!!

V dopise navíc Honza napsal, že díky problémům, které mu tato situace přinesla, přechází na jinou školu. Vypadá to tedy, že Honza letošním rokem školu neukončí. Budeme mu nadále držet palce, ať vše dopadne dobře, a ať se jim podaří prosadit demokracii na škole.
imagebam.com imagebam.com

Jak dopadl narozeninový projekt? Čtěte dále...

6. dubna 2014 v 16:27 | Evelyn
Tak, jak jsem slíbila, konečně zveřejňuji fotky přání pro Honzu, které jsem stihla ještě před odesláním vyfotit.
Taky jsem raději před zveřejněním těchto fotek vyretušovala všechna příjmení, přece jenom, tohle není internetová seznamka.:D

A co na to Honza? Ve čtvrtek přišel děkovný dopis! Honza je moc nadšený.:) Ale víc v dalším článku, kde se konkrétně zmíním o jeho odpovědi.

Do letošního druhého ročníku narozeninového projektu se zapojilo celkem 7 lidí. Děkuji všem, kteří se zapojili a popřáli tak Honzovi k jeho 20. narozeninám.:) A ti, kteří ne, tak nezoufejte, příští rok se slaví 21!

Předem se omlouvám za kvalitu fotek. Fotila jsem to v noci před odesláním za umělého osvětlení.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

NAROZENINOVÝ PROJEKT PRO HONZU 2014!

26. ledna 2014 v 1:03 | Evelyn
A je tady třetí ročník narozeninového projektu pro Honzu! Nebojte, i když teď nemám v poslední době moc času, tak na velkolepý narozeninový projekt oslavující Honzové 20. narozky se čas prostě najít musí!:) A o co, že vlastně jde? V předchozích dvou letech jste mi během ledna a února na mail zasílali vaše blahopřání k Honzovým tehdejším narozeninám, ať už prostřednictvím textové zprávy, anebo i s přílohou ve formě vaší fotky, obrázku nebo grafckého výtvoru. Já to pak všechno začátkem března zpracovala do formy ručně vyrobeného blahopřání a následně poštou odeslala Honzovi domů.

A kdo teď řekne, že tím to haslo, tak vás vyvedu z omylu: V obou případech Honza odpověděl milým dopisem, ve kterém děkoval všem fanouškům za podporu a vůbec za všechno, co pro něj děláme.:) A jak nedávno přiznal, má vaše přání doma vystavené a je za ně moc rád.:) Tímto chci povzbudit lidi, kteří se v loňských ročnících nezapojili a přemýšlejí a tom letos: toto je vaše šance! Dejte o sobě vědět, že tady jste a že ho taky podporujete!:) Je to velmi snadné. Klikněte na celý článek a dozvíte se víc. Ale napřed se můžete podívat, jak dopadl projekt 2013: ZDE!!! a projekt 2012: ZDE!!!
 
 

Reklama
Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz