Projekt 2013

Honza vám děkuje za přání!

31. března 2013 v 16:49 | Evelyn
Včera na mě ve schránce vykoukl pohled. Byl pro mě. A od Honzy! Wow! Nečekala jsem, že kromě fb zprávy nám ještě poděkuje formou dopisu! Je to od něj fakt milé!:) Všem vám moc děkuje za všechna krásné přání k narozeninám, která jste mu napsali:

,,...Vyřiď prosím všem fanouškům můj dík za blahopřání."

Je skvělý, když si herec natolik váží svých fanoušků, že si najde čas, aby poděkoval za přání, která mu posílají.:) Navíc jsem ho ani o odpověď nežádala a ani jsem mu neposílala zpáteční adresu na mě, takže si ji musel vyhledat z dávného dopisu, který jsem mu psala před dvěma lety. Je fajn, že si váží svých fanoušků, svých Kominíků. Tomu říkám kluk s dobrým srdcem.:)

Ještě jednou děkuji všem, kteří se do projektu zapojili a popřáli Honzovi. Udělalo mu to velkou radost.:)

imagebam.com imagebam.com

Jak dopadl narozeninový projekt? Čtěte dále...

25. března 2013 v 18:58 | Evelyn
Tak, jak jsem slíbila, konečně zveřejňuji fotky přání pro Honzu, které jsem stihla ještě před odesláním vyfotit. Omlouvám se, že jsem s vámi nestihla probrat ten nový název našeho fanklubu - ,,Kominíci", ale co myslíte? Podle mě to zní líp, než ,,Komíňáci", jak jsme si říkali předtím.:D

Taky jsem raději před zveřejněním těchto fotek vyretušovala všechna příjmení, přece jenom, tohle není internetová seznamka.:D

A co na to Honza? Žádný děkovný dopis tentokrát nepřišel (nebo alespoň zatím ne), Honza nám ale poděkoval aspoň prostřednictvím fb zpráv. Hurá hurá! Prý mu to udělalo velkou radost, což je hlavní.:)

Do letošního druhého ročníku narozeninového projektu se zapojilo celkem 7 lidí. Děkuji všem, kteří se zapojili. A ti, kteří ne, tak nezoufejte, příští rok Honza slaví velkolepou dvacítku!!!

Předem se omlouvám za kvalitu fotek. Před zveřejněním jsem raději začernila všechna příjmení, aby nedošlo k nějakému nedorozumění. Jak jsem již řekla, tohle není internetová seznamka.:D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Happy Birthday Komíne!:)

18. března 2013 v 23:05 | Evelyn

A je to tady! Honza dneska slaví své krásné 19. narozeniny!!! Poslední "náctky"! Všechno nejlepší mu přeji za celý tým "Kominíků" (vymyslela jsem pro nás, fanoušky, nový název.:D Snad to neva).

However, minulý týden jsem byla dost časově vytížená a tak jsem přání od všech fanoušků stihla dokončit až o víkendu a poslat až dnes ráno. Mělo by mu to přijít během zítřka (zkušenosti z předchozích let). Moc se omlouvám, dřív jsem to opravdu nestihla. Pevně doufám, že mě teď nehodláte za tento významný prohřešek zavraždit (už vím, proč jsem u loňského přání při vkládání na net retušovala své pravé jméno :D ) Přání mám komplet nafoceno, zítra sem hodím fotky.:)

Takže ještě jednou:

Všechno nejlepší Komíne!!!

NAROZENINOVÝ PROJEKT PRO HONZU 2013!

5. ledna 2013 v 23:20 | Evelyn
A je tady to, co jsem slíbila! Druhý ročník narozeninového projektu pro Honzu! Jenom stručně připomenu ten loňský: na mail mi během ledna a února dorazilo 7 blahopřání od Honzových fanoušků. Všechny tyto vzkazy jsem vložila do ručně vyrobeného přání a odeslala Honzovi k jeho tehdejším 18. narozeninám. Byla jsem šťastná, že se mi podařilo nasbírat alespoň pár fanouškovských přání, ale zároveň jsem měla obavy, jestli Honza skutečně to blahopřání obdržel ve schránce. Byla jsem mile překvapena. Zhruba o měsíc později mi do schránky přišla odpověď od samotného Honzy! Byl z toho přání nadšený a moc nám děkoval.:-) (Více zde!!!) Díky takovému úspěchu jsem se rozhodla, že budu pokračovat, a další ročník narozeninového projektu je tady! Více v celém článku...
 
 

Reklama
Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz