Projekt 2012

Honza vám děkuje za blahopřání!

10. dubna 2012 v 21:02 | Evelyn
Dneska mě čekal naprostý šok, když jsem přišla večer domů a ve schránce pohled pro mě... A OD HONZY KOMÍNKA!!! Wow! Děkoval za blahopřání, které jsme mu poslali.:-) Je to od něho fakt milé, že ho tak samo od sebe napadlo.:-)
Ale to kouzlo je v tom, že jsem mu do toho blahopřání neposílala zpáteční adresu na mě! Takže má zřejmě pořád schovaný dopis, který jsem mu posílala před rokem, a ve kterém jsem ho žádala o autogram.
Je to prostě v srdci hodný kluk! Má nás rád, a ještě nás přesvědčuje, že nás nebere jako stalkery (já říkala, že on jenom tak machroval před kámoši, když se o nás na fb zmiňoval jako o stalkerech).:D
Jo!!! Já věděla, že to blahopřání dojde! Yes!!!

Ještě jednou děkuji všem, kteří se do projektu zapojili! A ti, kteří ne, tak teď vidíte, že to celé opravdu nebyl výmysl, Honzovi to blahopřání přišlo, a ještě z toho měl takovou radost, že si vyhledal z rok starého dopisu zpáteční adresu, aby nám poděkoval. Tak tohle by jen tak nějaký herec neudělal ve svém volném čase. Važme si toho.:-)

Tady jsem narychlo vyfotila ten pohled. Klikněte pro zvětšení:
imagebam.com imagebam.com

Happy Birthday Komíne!!

18. března 2012 v 0:00 | Evelyn
Tak jsem zpátky! Tento týden jsme měli jarní prázdniny, tak jsme se rozhodli jet s rodinou na hory. Bylo fajn, jenom škoda, že taťka odmítl vzít do auta ještě board, tak jsem jezdila celý týden jenom na lyžích. Ale bylo to skvělý.:-)

Narozeninový projekt pro herce Honzu Komínka jsem ukončila 3.3. Všichni fanoušci měli možnost mi poslat na mail vzkaz - blahopřání k Honzovým narozkám. Minulou sobotu jsem hotové přání se všemi vzkazy odeslala Honzovi poštou. Pevně věřím, že mu to došlo (že pošty nestávkujou), že si to přečetl, a jestli z toho měl aspoň trošku radost, tak to bude bonus navíc.:D Abych pravdu řekla, tak jsem celou výrobu přání nechala na poslední chvíli (den před odjezdem na hory) a dopadlo to tak, že jsem šla spát ve 3 ráno.:D Kolikrát jsem si u toho říkala: ,,Vidíš Komíne, co pro tebe děláme?" , kolikrát jsem zanadávala, kolikrát jsem to chtěla vzdát, vykašlat se na všechno a říct si: ,,Já jsem ale kráva! Proč tohle všechno dělám? Co když to ani neocení?" Ale já jsem prostě takový dobrák, a chtěla udělat radost nejen jemu, ale i všem fanouškům, kteří mu chtěli popřát tak, aby si to opravdu přečetl. No, Honzovu reakci jsem se nedozvěděla, a asi ani nikdy nedozvím... radši.:D Ale tak určitě aspoň trošičku radosti projevil.:D

Fotila jsem to za tmy při umělém osvětlení, takže kvalita nic moc. Pak jsem to fotila ještě i ráno před odesláním, ale fotky zatím nemám v compu, tak to tu dám zas jindy. Ale řekla bych, že tohle by mohlo stačit.:D Moje příjmení jsem radši v compu začernila, nebudu tady uveřejňovat všechno.:D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Účel přání ale byl, aby věděl, že jeho fanoušci nejsou "stalkeři", ale "supporteři". Máme ho rádi a přejeme mu vše nejlepší!:-)

Přejeme mu všechno nejlepší ke krásným 18. narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky, přátel, a úspěchů v kariéře i v osobním životě.:-)


Normálně moc na jeho profil na fb nechodím, ale včera jsem se přihlásila, a na hlavní stránce mi jako první vyjel jeho status, který mě hned zaujal. Vážně krásně to napsal, a je jedno, kolik význámů do toho dal:

"Poslední večer jako nezletilý hrdina. Smutný..."

Projekt je ukončen!

5. března 2012 v 20:21 | Evelyn
Narozeninový projekt pro Honzu byl v sobotu ukončen! Děkuju všem, kteří přispěli.:-) Zapojilo se celkem 7 lidí (včetně mě). Myslím, že to je celkem úspěch na to, že Honza zatím není příliš známý herec.:-) Nyní pracuju na finální podobě celého přání. Do pátku bych to měla mít hotové a odeslané. V sobotu mi začínají jarní prázdniny, a pak budu celý týden pryč až do 17. března (den před Honzovými narozeninami), takže mu to přání od vás budu muset poslat už o týden dřív. Ale zase, furt lepší dřív, než pozdě.:D

Díky projektu vyšlo najevo plno zajímavostí týkající se Honzových fanoušků:
  • Nejmladšímu gratulantovi bylo 14 let, nejstarší neuvedl věk, ale mělo by mu být zhruba mezi 25-50 lety, protože je to normálně pracující člověk.
  • Většina gratulantů je ve věku 15-17 let

DÍKY TOMU, ŽE VŠICHNI NAPSALI I MĚSTO, ZE KTERÉHO POCHÁZÍ, JSEM VYTVOŘILA I MAPU FANOUŠKŮ HONZY V ČESKU (njn, když se člověk takhle jednou nudí...:D ). Tečku v Jižních Čechách a jednu z teček v Praze jsem vytvořila na základě toho, že ty fanoušky znám, i když se nezapojili do projektu:

Další změna! Projekt ukončím už 3.3.2012!!!

23. února 2012 v 20:49 | Evelyn
Tak právě jsem zjistila, že v sobotu 10.3.2012 je pozdě na ukončení projektu, protože ten den mi začínají jarní prázdniny a já odjíždím na týden na lyže. Vrátím se nejspíš až další sobotu 17.3.2012, a o den později už má zrovna Honza narozky!! Takže to přání od vás mu budu muset odeslat už toho 10.3. před odjezdem.

Takže proto projekt ukončím už v sobotu 3.3.2012!!!

Zatím se zapojilo pořád jenom 5 lidí, takže doufám, že se ještě někdo přidá.:-) Obyčejné krátké narozeninové přání máte naťukané a odeslané za necelých 5 minut, takže vážně budu ráda, když se zapojíte.:-) A nekecejte, že nemáte čas. 5 minut nikoho nezabije!:-) A vás by nepotěšilo takové krátké narozeninové přání?:-)

vaše přání mi posílejte na email: amy-diamond@seznam.cz

Prodlužuji uzávěrku zasílání fotek do projektu!

19. února 2012 v 14:13 | Evelyn
Tamtadadáá!:D Doma nám konečně po roce opět funguje barevná tiskárna, takže jsem se rozhodla prodloužit konečný termín pro zasílání vašich fotek do narozeninového projektu pro Honzu.

Vaše fotky nebo grafické výtvory můžete nyní zasílat do 3.3.2012 do 21:00!!! (stejně jako normální vzkazy a blahopřání)

Exkluzivní projekt pro Honzu odstartoval 12.1.2012. Zatím se zapojilo 5 lidí, takže doufám, že se ještě někdo zapojí!:D
Vaše blahopřání posílejte do komentářů nebo na můj mail: amy-diamond@seznam.cz

Naťukání a odeslání obyčejného přání vám nezabere déle než 5 minut, takže pevně věřím, že se ostatní fanoušci Honzy taky zapojí, a nebudou jenom "lajkovat" moje odkazy na tento projekt na facebookových stránkách Ulice!!!:D

NAROZENINOVÝ PROJEKT PRO HONZU!

12. ledna 2012 v 20:39 | Evelyn
Možná víte, že Honza oslaví 18. března své 18. narozeniny. Proto jsem vymyslela projekt, díky kterému by mu mohli všichni fanoušci popřát k narozeninám. Postup je prostý, napíšete tady do komentářů nebo na můj e-mail amy-diamond@seznam.cz vaše blahopřání, případně počítačové koláže, fotky nebo grafické zpracování přáníčka pro Honzu. Já to pak všechno dám do jednoho velkého přání, a pošlu Honzovi poštou.
Zní to docela jednoduše, ale já vím, že s tím bude hodně práce. Přesto mě ta myšlenka, která se zrodila v mojí hlavě už před půl rokem, natolik nadchla, že tomu projektu docela fandím a pevně věřím, že se zapojí víc jak 10 lidí (kéž by aspoň těch 10 :D ).

Pokud se chcete zapojit, přečtěte si VŠECHNY podmínky v celém článku:
 
 

Reklama
Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz