POTM

POTM březen

2. března 2015 v 0:26 | Evelyn
Držím se názoru, že momentky jsou nej, a tak jsem pro fotku měsíce října zvolila tento náhled z říjnové upoutávky na show Jana Krause. :)

POTM říjen

13. října 2014 v 23:30 | Evelyn
Jako fotku na říjen jsem vybrala screen ze seriálu Svatby v Benátkách, které běžší v těchto měsících na Primě. Honza hrál ve 3. a 6. epizodě Huga, přítele Andrey.

POTM Duben

6. dubna 2014 v 15:45 | Evelyn
Už dlouho jsem nepřidala žádnou fotku měsíce, náš "Picture of the month" (ano, jsem si vědoma toho, že na české stránky tady dávám spoustu anglických výrazů :D ). Vybrala jsem proto tady tuto, kterou mi Honza poslal v děkovacím dopise:

POTM prosinec

1. prosince 2013 v 16:35 | Evelyn
Omlouvám se, že tady dlouho nic nepřibylo. Jak jsem již v předchozím článku psala, teď toho do školy bylo hrozně moc. Učitelé jsou fakt blázni. Provokují nás větami, jak chodí spát v 8, zatímco já nad jejich prací, kterou nám zadají, sedím až do dvou do rána.:/ :D Můžu jim to vysvětlovat, jak dlouho chci, ale oni si stejně furt myslí, že se flákáme. Nějaké jiné zájmy jim zřejmě nic neříkají. Už jsem musela odstoupit i od šéfování školního časopisu, protože jsem to prostě nestíhala. Nikdy jsem školu nemilovala, ale teď jsem už opravdu nasraná s prominutím, protože mám pocit, že se smyčka kolem nás stále víc a víc utahuje, a diktatura je pořád těžší a těžší. Nemůžu se dočkat, až odtamtud vypadnu.:)

Už se nám zase blíží Vánoce.:) Přidávám novou fotku na prosinec. Je sice ještě z října a Honza se tam trochu mračí, ale pokud nás nezabije, tak myslím, že jeho zamyšlené mračení vůbec není chyba vystavit.:D :) Mně se ta fotka líbí. Co vám?
Foto nafotil v Praze David Sedlecký.

POTM srpen

13. srpna 2013 v 23:40 | Evelyn
Pořád nemám moc času, ale aspoň tady přidávám novou fotku na srpen.:) Je to z loňského volleyballovéo utkání herců z Cest domů a Obchoďáku. Na fotce je Honza s kámošem Adamem Mišíkem, který jednak hraje v seriálu Cesty domů, ale taky hrajou spolu s Honzou v představení Pěna dní v divadle La Fabrika. Adam taky zrovna rozjíždí kariéru sólového zpěváka, mrkněte na jeho nový singl Tvoje světy, který bodoval i v hitparádách na Óčku.:) http://www.youtube.com/watch?v=46k859YcifQ

POTM červenec

11. července 2013 v 1:03 | Evelyn
Omoluvám se, že tady teď déle nic nepřibylo, ale byla jsem týden pryč. Přidávám fotku na červenec. Hádejte, z čeho jsem ji vybrala?:D

POTM červen

4. června 2013 v 22:41 | Evelyn
Ahojky! Moc se omlouvám, že to tady za poslední měsíc leží ladem, ale jak to tak v třeťáku bývá, práce, jak na kostele, do toho další aktivity a přátelé a rodina se taky hlásí o slovo... ta zbylá trocha volného času, která mi zbývá, je věnována drahocennému spánku. Pevně doufám, že to všichni chápete.:D Každopádně, věřím, že za nedlouho se situace uklidní. Kreativnímu myšlení zdar!:)

A koukám, že téma týdne na blog.cz jsou povodně. Nechci papouškovat, takových článků na toto téma na blozích najdete v poslední době mnoho (včetně sarkastických vtipů, bez kterých by se to vážně mohlo obejít), tak jenom dodávám, že držím palce všem, jejichž životy to ovlivnilo.

Evelyn

P.S.: Přidávám fotku na měsíc červen (z volejbalové akce - utkání herců z Cest domů a Obchoďáku - srpen 2012)

POTM květen

10. května 2013 v 23:11 | Evelyn
Fotku na květen jsem vybrala z jednoho dílu seriálu Obchoďák, který běžel na Primě snad celý podzim.:)

POTM duben

17. dubna 2013 v 20:58 | Evelyn
Omlouvám se, že jsem tady zase dlouho nebyla, ale mám pocit, že co začal rok 2013, tak toho moc nestíhám.:D Už aby byly ty prázdniny... já už vám rok slibuju, že tady někdy dopřidávám fotky z posledních dílů Ulice a Cest domů s Honzou.:D A co teprve rubrika o Horákových...:D No, tak snad někdy...

Jako fotku na duben jsem zvolila tuto scénu ze seriálu Obchoďák, který na podzim běžel na Primě.

POTM březen

19. března 2013 v 23:28 | Evelyn
Čauky! Omlouvám se, že jsem zatím nenahrála ty slíbené fotky narozeninového přání (v poslední době mám pocit, že se neustále někomu musím omlouvat - nedochvilnost, špatný "time management", nestíhání povinností, ale i volnočasových aktivit... a ve finále trpí mozek + celé tělo na nedostatek spánku. Neberte si ze mě příklad lidi), ale nějak se mi sekla paměťovka a nemůžu ji vyndat z foťáku. Že by to bylo tím, že mi foťák nedávno spadl na zem (hehe, nutno dodat, že v obalu, ale přesto, lehká "ďubka" u dvířek na paměťovku je, proto se dvířka sekly, a mně se to nedaří otevřít. ach jo :D )?

Aspoň přidávám fotku na březen. Je celkem aktuální, z nového filmu Bez doteku, který má v kinech premiéru již 28.3.!!!:)

Mějte se pěkně a přeji vám úspěšný time management!:)
Evelyn

POTM únor

18. února 2013 v 19:19 | Evelyn
Už je sice půlka února, ale tak dáme tady ještě fotku pro tento měsíc.:D Je to fotka Honzy ze zkoušky divadelního představení Pěna dní, které můžete v těchto měsících zhlédnout na jevišti divadla La Fabrika.

POTM leden

5. ledna 2013 v 20:18 | Evelyn
Je tady nová fotka měsíce! A když jsou zítra ti Tři králové, tak tady dávám Komínovu fotku z nové pohádky Dvanáct měsíčků, kde je převlečen za jednoho ze tří králů - Baltazara.:)

POTM prosinec

10. prosince 2012 v 20:58 | Evelyn
Na prosinec jsem vybrala fotku, která je celkem aktuální k tomuto měsíci, protože je z nové pohádky Dvanáct měsíčků, která má premiéru na ČT1 na Štědrý den v 19:00.:)

POTM listopad

3. listopadu 2012 v 20:20 | Evelyn
Je tady nová fotka na listopad. Celkem stylová. Honza má fakt vkus, co se týče oblečení :)

POTM říjen

15. října 2012 v 22:29 | Evelyn
Na říjen jsem vybrala tuto fotku z jednoho dílu seriálu Obchoďák, který teď můžete sledovat každé úterý a čtvrtek ve 21:35 na Prima Family. Honza je v téměř každém díle.:)

POTM září

7. září 2012 v 22:55 | Evelyn
Těch nových fotek Honzy v poslední době moc není, tak tady aspoň přidávám na obrázek měsíce jednu novou ze seriálu Obchoďák, který má premiéru zítra ve 20:00 na Primě.:-)

POTM srpen

20. srpna 2012 v 13:01 | Evelyn
Jsem tady jenom na skok. Předevčírem jsem se vrátila s cyklo-vodáckého tábora a zítra zase odjíždím do Dánska. Jenom tady přidávám fotku, která vyhrála na tento měsíc. Ale na podzim se pokusím přidat další fotky z filmu Ať žijí rytíři a taky vás seznámím s Honzovým novým seriálem Dům snů, který byl později přejmenován na Obchoďák, a bude se vysílat na stanici Prima family od září.

Hlasujte POTM srpen!

9. srpna 2012 v 12:38 | Evelyn
Je tady srpen, takže můžete hlasovat pro fotku na tento měsíc. Začínám uvažovat, že asi anketu na hlasování o fotku měsíce zruším, protože na netu moc veřejných fotek Honzy nekoluje.

číslo 1:

číslo 2:

číslo 3:

POTM červenec

23. července 2012 v 20:12 | Evelyn
Na červenec vyhrála tato fotka:

Hlasujte POTM červenec!

11. července 2012 v 14:44 | Evelyn
Hlasujte, kterou fotku byste zvolili na tento měsíc!
číslo 1:

číslo 2:

číslo 3:

POTM květen

17. května 2012 v 21:22 | Evelyn
Na květen jste si odhlasovali tuto fotku. Trochu jsem přidala kontrastu a teď to skoro vypadá, jako by Honza přicházel z nebe!:D

Hlasujte POTM květen!

15. května 2012 v 21:16 | Evelyn
Omlouvám se, že jsem tu skoro měsíc nebyla, ale poslední dobou toho bylo strašně moc. Čím víc se blíží léto, tím víc aktivit provozuju, a mám pocit, že to tak trochu nestíhám (viz tento blog :D ). Jediné, co tady přibylo za poslední měsíc, je nový člen fanklubu (už jich je 7!!:D). Pomalu, ale jistě nám tu přibývají Honzovi fanoušci.:-) Nechcu, aby je tato stránka zklamala, ale zároveň od ní moc nečekám, takže vám můžu slíbit jediné - novou anketu na obrázek tohoto měsíce. Jinak plánuju doplnit další informace k nové pohádce Dvanáct měsíčků, která má být ke konci roku v kinech. Časem se mi snad taky podaří doplnit Honzovu filmografii, jen buďte prosím trpěliví. Druhý ročník 4letého gymplu je záhul, to mi věřte.:D

číslo 1:

číslo 2:

číslo 3:

POTM duben

9. dubna 2012 v 11:15 | Evelyn
Na duben vyhrála tato fotka:

Hlasujte POTM duben!

6. dubna 2012 v 20:12 | Evelyn
Jsem zpátky! Mám chvilku volno, když jsou prázdniny, takže zase hodlám něco přidat.:-) Hlasujte pro fotku na duben!

číslo 1:

číslo 2:

číslo 3:

POTM Březen

8. března 2012 v 22:38 | Evelyn
Fotkou měsíce ledna se stala tato:
 
 

Reklama

Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz