Novinky

Narozeninový projekt pro Honzu 2015

6. března 2015 v 0:37 | Evelyn
A je tady čtvrtý ročník narozeninového projektu pro Honzu! Nebojte, i když teď nemám v poslední době moc času, tak na velkolepý narozeninový projekt oslavující Honzové 21. narozky se čas prostě najít musí!:) Mrzí mě, že jsem to zde uveřejnila dost pozdě. Zbývá na to asi 9 dní, ale přesto věřím, že se najde pár nadšených gratulantů. :) A o co, že vlastně jde? V předchozích třech letech jste mi během ledna a února na mail zasílali vaše blahopřání k Honzovým tehdejším narozeninám, ať už prostřednictvím textové zprávy, anebo i s přílohou ve formě vaší fotky, obrázku nebo grafckého výtvoru. Já to pak všechno začátkem března zpracovala do formy ručně vyrobeného blahopřání a následně poštou odeslala Honzovi domů.

A kdo teď řekne, že tím to haslo, tak vás vyvedu z omylu: Ve všech případech Honza odpověděl milým dopisem, ve kterém děkoval všem fanouškům za podporu a vůbec za všechno, co pro něj děláme.:) A jak nedávno přiznal, má vaše přání doma vystavené a je za ně moc rád.:) Tímto chci povzbudit lidi, kteří se v loňských ročnících nezapojili a přemýšlejí a tom letos: toto je vaše šance! Dejte o sobě vědět, že tady jste a že ho taky podporujete!:) Je to velmi snadné. Klikněte na celý článek a dozvíte se víc. Ale napřed se můžete podívat, jak dopadl projekt 2014: ZDE!!! , projekt 2013: ZDE!!! a projekt 2012: ZDE!!!

více v celém článku...

Dvanáct měsíčků dnes v TV!

22. prosince 2014 v 20:00 | Evelyn
A je to tady! Vánoční prázdniny jsou konečně tu a s nimi i zasloužený relax a pohoda.:) Na tuhle chvíli jsem se hrozně těšila, sice mě čeká spousta práce do školy, ale většinu volna si hodlám patřičně užít.:) Hlavně žádný stres, Ježíšek vám nenadělí výprask za nedostatek jídla nebo za nevymetené pavučinky. Vánoce jsou především o rodinné pohodě a o příjemné atmosféře. Hlavní je, že se se svými blízkými sejdete pohromadě a zažijete příjemné chvíle.:)

Tady je další tip, jak si zpříjemnit vánoční pohodu! Česká televize na svých obrazovkách opět naservíruje předloňskou pohádku Dvanáct měsíčků, ve které si Honza zahrál roli Noska! Jsem sice zastánce klasických starých pohádek, ale tahle se vážně vydařila. A netvrdím to jenom já.:
)
Takže v pondělí ve 20:00 na ČT1 - pohádka Dvanáct měsíčků!:)

Přeji vám veselé Vánoce a šťastný nový rok!:)

Evelyn

Honza v Show Jana Krause - středa 15.10., 21:35

14. října 2014 v 0:31 | Evelyn

Zítra 15.10.2014 , 21:35 , Prima

Povedlo se! Když mi mamka oznámila, že podle reklamy v TV bude tuto středu v Show Jana Krause Honza Komínek, vzpomněla jsem si, že jsem zhruba před rokem na stránce www.showjanakrause.cz doporučila Honzu jako potenciálního hosta.:D Doplnila jsem tam do kolonky o doporučení nového hosta i jeho největší úspěchy, což jde vidět z toho medailonku, který o něm vytvořili (že hraje airsoft a rád fotí). Jenže Prima si to samozřejmě upravila podle sebe a pomotala jeho filmografii, takže podle nich začínal v Ulici v roce 2005, ale nevadí.:D

No, snad mě Honza nezabije, že jsem ho tam jakoby přihlásila tehdy.:D Ale přísahám, že to byla taková sranda a já na to zase brzy zapomněla. Ani ve snu by mě nenapadlo, že se tam o rok později vážně objeví.:D

Ale určitě to bude fajn. Honza je vtipálek a má dobré hlášky, takže jsem docela zvědavá.:D

Honza si v seriálu o Mattonim nezahraje... kvůli Kofole

14. října 2014 v 0:19 | Evelyn
Smutná zpráva pro Honzu a jeho fanoušky...
Honza si v připravovaném seriálu České televize nakonec nezahraje. Seriál o zakladateli firmy Mattoni a politikovi Heinrichu von Mattoni tak na poslední chvíli mění obsazení role hlavní postavy v mladém věku. Společnosti Karlovarské minerální vody, koproducentovi seriálu, se totiž nelíbilo Honzovo obsazení v dřívější reklamě na Kofolu z loňského roku, která je pro Mattoni konkurencí.

Honza se k tomu vyjádřil takto: ,,Karlovarské minerální vody si prý nepřejí, abych hrál zakladatele firmy Mattoniho, protože jsem byl v reklamě na Kofolu. Nečekal bych takové jednání od veřejnoprávní stanice, ale hrbit se před nimi nehodlám."


Matěj Chlupáček, režisér filmu Bez doteku, ve kterém Honza rověž hrál, se k tomu také vyjádřil:

Všechno nejlepší Komíne!:)

18. března 2014 v 23:08 | Evelyn
Zní to neuvěřitelně, jak ten čas letí a Honza již slaví své 20. narozeniny!

Proto mu tady za všechny jeho fanoušky přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky, úspěchů a splněných snů. A ať nadále rozzařuje naše úsměvy nejen na televizních obrazovkách!:)

Máme tě rádi Honzo a buď nadále tak skvělý člověk, jakým jsi doposud byl :)

Přání od všech fanoušků jsem odeslala včera ráno. Pevně doufám, že v pořádku dnes dorazilo. Ještě to Honza nepotvrdil. Přání jsem důkladně vyfotila, během týdne ho tady uveřejním (opět s vyretušovanými příjmeními, jestli souhlasíte :) ).

Honza jako porotce soutěže Dívka roku 2014

16. února 2014 v 1:20 | Evelyn
V pražském divadle Radar se 1.února 2014 uskutečnila soutěž s názvem Dívka roku 2014, ve které se proti sobě utkaly hned v několika disciplínách finalistiky ve věku 13 až 15 let. Honza Komínek byl na této akci nejen jako speciální host, ale i jako porotce.:) Fotogalerii doplním ráno, zatím tady máte video záznam z celé akce (bohužel bez zvuku): http://www.youtube.com/watch?v=RwZ-XAKGI9k&feature=c4-overview&list=UUIGv3VcxEmNKZQ1XTtrpGtg
Honza tam nakráčí v čase 1:46:49 . Příjemnou podívanou přeji :D

Dvanáct měsíčků opět v TV!:)

20. prosince 2013 v 23:30 | Evelyn

A je to tady! Vánoční prázdniny jsou konečně tu a s nimi i zasloužený relax a pohoda.:) Na tuhle chvíli jsem se hrozně těšila, sice mě čeká spousta práce do školy, ale většinu volna si hodlám patřičně užít.:) Hlavně žádný stres lidi, Ježíšek vám nenadělí výprask za nedostatek jídla nebo za nevymetené pavučinky.:D Vánoce jsou především o rodinné pohodě a o příjemné atmosféře. Hlavní je, že se se svými blízkými sejdete pohromadě a zažijete příjemné chvíle.:)

Tady je další tip, jak si zpříjemnit vánoční pohodu! Česká televize na svých obrazovkách opět naservíruje loňskou pohádku Dvanáct měsíčků, ve které si Honza Komínek zahrál roli Noska! Jsem sice zastánce klasických starých pohádek, ale tahle se vážně vydařila. A netvrdím to jenom já.:)

Takže v neděli 22.12.2013 ve 20:00 na ČT1 - pohádka Dvanáct měsíčků!:)

Přeji vám veselé Vánoce a šťastný nový rok!:)

Evelyn

Honza a jeho swing v Ostravě!

4. října 2013 v 0:38 | Evelyn
Ahoj všichni! Moc se omlouvám, že tady dlouho nic nepřibylo. Byla jsem zaneprázdněna hlavně autoškolou. Předevčírem jsem dělala zkoušky. Nejvíc jsem se bála teorie, ale tu jsem nakonec dala na 100% a naopak z jízd jsem byla tak vyklepaná, že jsem si ani nevšimla, že jsem dvakrát za sebou překročila rychlost a tím pádem pro mě konec.:D No nic, tak budu zkoušet šťestí opět za dva týdny. Aspoň tu teorii se už nemusím šrotit.:)

Ale proč hlavně píšu:
Mám skvělou zprávu pro všechny fanoušky z Moravy a Slezska! Honza totiž tuto sobotu přijede spolu se svým kámošem Davdem Vaníčkem do Ostravy do galerie multižánrového centra Cooltour prezentovat swing v rámci ostravského festivalu Youth4Youth!!!:) Jde o 6. ročník festivalu pro mladé umělce od 15 do 23 let, kteří chtějí prezentovat svou kulturní a uměleckou tvorbu v profesionálním prostředí. ,,Vzniká tak platforma pro začínající kapely, divadla, autorská čtení, výtvarníky, módní přehlídky, fotografy, studentské filmy, workshopy apod." (www.cooltourova.cz)

takže:

Sobota 5.10.2013, 19:30, Cooltour, Výstaviště Černá louka (pavilon C1), Ostrava

Nenechte si to ujít!:)

Kriminálka Anděl II - dnes na Nově ve 20:20 a zítra v 10:15

17. července 2013 v 18:10 | Evelyn

Kriminálka Anděl II, díl 10, Zastavárník - Nova - Dnes ve 20:20 a zítra v 10:15

A opět tady máme další šanci, jak si nenechat ujít Honzu během prázdnin!:) Kromě seriálu Horákovi, který teď Česká televize opakuje každý všední den ve 12:30, si dnes večer můžete zapnout Novu, abyste si vychutnali Honzu v akční epizodní roli Pavla, který je zatčen kvůli podezření z vraždy. Shodou náhod a odvrácenými kartami osudu vše zatím stojí proti němu. Je vinný nebo ne? To už se dozvíte dnes večer a zítra ráno na Nově.:)

Horákovi - každý všední den na ČT1 ve 12:30!

11. července 2013 v 1:12 | Evelyn

Horákovi - ČT1 - každý všední den, 12:30

Děkuju Ilči za zprávu!:) Seriál, který před sedmi lety proslavil Honzu, se opět vrací na televizní obrazovky! Od 1.července můžete každý všední den na České televizi sledovat tento úspěšný seriál z prostřední takové ,,normální" rodinky!:) Příběh plný humoru pobaví i ty největší bručouny.:D Doporučuju!

Filmy ,,Bez doteku" a ,,Pěna dní" na Karlovarském filmovém festivalu!

29. června 2013 v 18:13 | Evelyn
U.S. actor Travolta arrives …
48. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary odstartoval již včera a já mám pro vás další tip, jak si nenechat ujít akci, která je spojena s Honzou!:) Na festivalu totiž máte možnost zhlédnout film Bez doteku, ve kterém Honza hrál. Jak jsem již mnohokrát zmiňovala, film natočil historicky nejmladší český režisér Matěj Chlupáček (v době natáčení loni mu bylo pouhých 17 let). Já osobně film zatím neviděla, ale četla jsem spoustu recenzí. Usedlí stereotypní filmoví kritici hodnotí film jako propadák, zatímco umělecky naladění lidé jdoucí s dobou ho hodnotí velmi pozitivně. Tak si vyberte.:) Já, coby fanynka nodobých žánrů posledních dvou století jako jsou surrealismy, absurdní dramata a grafické romány plné symbolismu, si nikdy nestěžuju, když vidím něco originálního. Pevně věřím, že po zhlédnutí Bez doteku nebudete litovat.:)
Více v celém článku...

Ať žijí rytíří - zítra na ČT1 ve 14:50!

28. června 2013 v 23:59 | Evelyn

Ať žijí rytíří - ČT1 - sobota 29.6.2013, 14:50

Ahojky! Tak co výzo? A plány na prázdniny? Já jsem s obojím celkem spokojená, věřím, že vy taky.:) A pokud žádné plány minimálně na zítra nemáte, tak pro vás mám tip. Česká televize opět odvisílá film Karla Janáka z roku 2009 s názvem Ať žijí rytíři. Když jsem před čtyřmi lety tento film poprvé viděla v kinech, okamžitě mě Honza v roli Vítka zaujal. Věděla jsem, že to je ,,ten kluk z Horákových", ale nebyla jsem ještě jeho fanynka. Až teprve po filmu Ať žijí rytíři a následném odvysílání stejnojmenného seriálu jsem se začala zajímat o jeho profesní život.

Ať žijí rytíři je skvělý film jak pro děti, tak pro dospělé. Karel Janák i celý jeho tým odvedli skvělou práci. Film je moje i bráchova srdcovka, takže pokud bude čas, určitě se budeme dívat.:) By the way, brácha kdysi dostal na Vánoce ten film na DVD, takže to kdyžtak jistí, kdybych to v telce nestihla. :DDDD

Evelyn

Vše nejlepší k svátku, Honzo!

24. června 2013 v 23:52 | Evelyn
Všichni Honzové dnes slaví svátek! Takže nejen Komínovi, ale všem Janům, Johnym, Honzům, Hanyskům, Jankům, Jeníčkům... nebo jak si všichni říkáte... prostě

Všechno nejlepší přejeme!:)

Radio 1 Swing Imperium (22.3.2013)

20. března 2013 v 23:36 | Evelyn
Úvodní fotka

Děkuju Meggi za zprávu!
Možná víte, že Honza je vášnivý tanečník swingu. Stejně, jako v předchozích týdnech, tento pátek, 22.3., bude moderovat jednu swingovou akci v Café NONA na Nové Scéně Národního divadla. Kdo bydlíte v Praze nebo poblíž a fandíte typickým tanečním stylům první republiky, určitě se přijďte podívat.:) Nejnižší vstupné je za 90 Kč, s místem na sezení 170 Kč.

- tady máte fb odkaz na tuto akci včetně programu:

- a tady na interentových stránkách:

Britská verze Komínka slaví 21. narozeniny!

15. února 2013 v 0:02 | Evelyn
O tom, že Honza Komínek je česká verze britského herce Freddieho Highmore, už spekuloval nejeden fanoušek Honzy. Nejvíce jsem si toho všimla na premiéře filmu Ať žijí rytíři v roce 2009! Tehdy jsem ještě nebyla fanynkou Honzy, ale okamžitě jsem si ho všimla v první možné scéně a přišel mi sympatický, stejně jako v Horákových. Hned jsem si řekla, že vypadá skoro stejně, jako Freddie! V té době si vážně oba kluci byli nejvíce podobní. Na toto téma napsala jedna fanynka Freddieho dokonce článek! přečtěte si ZDE!!

Britský herec Freddie Highmore včera oslavil své 21. narozeniny! Všechno nejlepší!!!:) Je to jeden z mých nejoblíbenějších herců. Můžete ho znát například z filmu Karlík a továrna na čokoládu, Hledání země Nezemě, August Rush: Melodie mého srdce, Kronika rodu Spiderwicků, nebo z jednoho z nejnovějších filmů - The Art of Getting By (v českém vydání: Umění zapadnout), kde si zahrál hlavní roli společně s Emmou Roberts.

Včera byl také Valentýn! Jak jste ho oslavili? S mým klukem za sebou musíme dojíždět trochu dál vlakem, takže to oslavíme až o víkendu.:)

Veselé Vánoce s Komínovskou pohádkou!:D

24. prosince 2012 v 12:53 | Evelyn
Přeji vám Veselé Vánoce a Šťastný nový rok 2013!!! Nezapomeňte se dnes dívat v 19:00 na ČT1!!! Komín hraje roli Noska v nové pohádce Dvanáct měsíčků!!!

Novinky

15. září 2012 v 13:21 | Julch'
Tak, konečně je tu den, kdy Honza odpovídá na facebooku. Zeptala jsem se ho, jakou roli bude mít v novém filmu Bez dotyku, protože si myslím, že to bude opravdový trhák.

Omluvil se, že zapomněl odepsat, a řekl, že je to film jednoho mladého "rejži", který ho obsadil na poslední chvíli. O své roli mi tedy neřekl nic, ale chápu, že nemá moc čas. Nebudu ho moc často otravovat, ale pokud mě bude na srdci pálit nějaká opravdu záludká otázka, tak se ho zeptám. Shodli jsme se, že film nejspíš bude opravdu vydařený, takže už se moc těším, až ho uvedou na plátno.

Snaha byla velká, nicméně se pokusím zjistit ještě víc informací, i když od samotného Komína to bude trochu těžší :D zkusím spíš prošťárat internet, uvidíme, co ještě najdu. Držte mi palce!
Julch'

Režisér Matěj Chlupáček (18 let) se se svým filmem ,,Bez dotyku" stane historicky nejmladším českým režisérem

První fotky ze seriálu Obchoďák!

7. září 2012 v 23:11 | Evelyn
Máme tady konečně první fotky ze seriálu Obchoďák! Honzovi tam trochu koukají ven kostkované trenky, ale to je detail.:D
Hlavní je, že seriál začíná už ZÍTRA VE 20:00 NA PRIMĚ, a rovnou dvěma díly najednou! Sice nevím jistě, jestli se Honza už v tomto díle objeví, ale určitě se zítra budu dívat.:-)

imagebam.com imagebam.com

Seriál ,,Ať žijí rytíři" opět na ČT1!

20. srpna 2012 v 15:20 | Evelyn
Zítra zase odjíždím pryč, přesto bych se s vámi chtěla ještě před odjezdem podělit o tuto novinku: Úspěšný film Ať žijí rytíří (2009) se opět ve své sedmidílné seriálové podobě vrací na obrazovky ČT1! Seriál můžete sledovat od tohoto čtvrtka každý všední den okolo 14:20 na ČT1. Já budu sice pryč, ale jdu si to nahrát.:D Přece jenom, už je to dva a půl let od doby, co jsem tento seriál viděla naposledy, když ho poprvé dávali na obrazovkách České televize. Ať žijí rytíři se ještě před uvedením jako seriál radoval jako skvěle hodnocený rodinný film, který byl v kinech uveden poprvé v říjnu 2009. V roce 2010 se dočkal i německého překladu a uvedení na mezinárodním filmovém festivalu v německém Frankfurtu.

Honza Komínek, který si ve filmu zahrál Vítka - jedno z Martinových dětí, díky tomuto filmu dostal svoje první velké ocenění, a to Zlatého dudka za nejlepší herecký chlapecký výkon na filmovém festivalu Oty Hofmana v roce 2009.


KDY TENTO SERIÁL MŮŽETE VIDĚT NA ČT1?
1. DÍL: Královský posel (čtvrtek 23.8.2012, 14:20)
2. DÍL: Zrada (pátek 24.8.2012, 14:15)
3. DÍL: Na útěku (pondělí 27.8.2012, 14:15)
4. DÍL: Láska na tvrzi (úterý 28.8.2012, 14:25)
5. DÍL: V pasti (středa 29.8.2012, 14:15)
6. DÍL: Strašidla na hradbách (čtvrtek 30.8.2012, 14:20)
7. DÍL: V sevření hada (pátek 31.8.2012, 14:25)

Honza ve dvou nových filmech!

11. července 2012 v 18:19 | Evelyn
Honza se v letošním roce kromě pohádky Dvanáct měsíčků podílí hned na dvou nových projektech:

  • role v novém filmu "Bez doteku", který režíroval historicky nejmladší český režisér Matěj Chalupáček (18 let), a který půjde do kin na podzim letošního roku
    (odkaz ZDE!!! )
  • role v novém seriálu "Dům snů", který se bude od příštího roku vysílat na Prima family
    (odkaz ZDE!!! )
Podle mých zdrojů by měl hrát ve filmu "Bez doteku" jednu z hlavnějších rolí, a v seriálu "Dům snů" spíše menší roličku. Já se těším! Co vy?

Natáčení pohádky Danáct Měsíčků pokračuje!

28. ledna 2012 v 23:00 | Evelyn
Ha! Konečně! Tato pohádka se začala natáčet na jaře 2010, ale kvůli nedostatku sněhu pokračovalo natáčení až tento týden. Točí se hlavně ve Skazenu v Rožnově pod Radhoštěm, a jednu z hlavních postav si zahrál Honza Komínek.:-)
No, bomba. Jsem si takhle dělala iluze, že bych tam zajela udělat interview do školnáho časopisu, jenže to natáčení proběhlo od minulé soboty do dneška, takže už asi nic.:D A na těch akčních záběrech v přírodě v únoru už novináře nechcou. A stejně, ono by to asi nebylo jen tak, domluvit se s dramaturgem, aby mi povolil udělat s herci krátké interview. Tohle by asi bylo daleko náročnější, než si dokážu představit...:D
http://img8.ceskatelevize.cz/program/porady/10257137314/foto09/12_mesicku_30.jpg

Novinky na oficiální stránce pohádky:
Centrum dramatické tvorby TS Ostrava pokračuje v natáčení klasické pohádky Dvanáct měsíčků. V rožnovském skanzenu vytvořila letošní zima ty nejlepší podmínky pro příběh, který se odehrává ve sněhových závějích a v kulisách lidové architektury.

Letošní natáčení je plánováno na dny 21.-28. 1. 2012 ve Valašském muzeu v přírodě. Následně také na několik dní v únoru, kdy se budou realizovat situace odehrávající se ve volné přírodě v Beskydech. Plánování těchto natáčecích dnů závisí na vývoji počasí a možnostech herců. V únorových termínech nepředpokláme účast novinářů.
Každý asi zná alespoň některý z neuvěřitelných úkolů, které musela pro svou macechu a nevlastní sestru splnit schovanka Maruška. Podaří se jí donést v třeskutém mrazu jahody a nebo kytičku fialek? Jak se tento příběh odehraje, na to si budeme muset počkat do konce letošního roku.
Už dnes ale můžeme prozradit, koho v pohádce uvidíme: Marie Majkusová (Maruška), Veronika Žilková (macecha), Ivana Korolová (Květa), Roman Vojtek (Karel), Jan Komínek (Nosek) a Vladimír Čapka (rychtář). Režie je v rukou Karla Janáka.
Fotografie a informace z natáčení, které více než jiné závisí na vývoji počasí, budeme průběžně zařazovat na těchto stránkách.

Honzova herecká kariéra roste!

9. prosince 2011 v 19:59 | Evelyn
Tak kromě toho, že bych tady chtěla dopřidávat všechny díly Ulice, ve kterých se Honza Komínek jako Alex za posledních pár týdnů objevil, bych vám chtěla říct o jeho dalších dvou projektech, o kterých jsem se v poslední době dozvěděla.

1. Rychlé šípy: Stínadla se bouří (2009):
Brácha dostal k narozeninám audioknihu Rychlé šípy. V neděli si to pustil a toho si prohlížel obal, kdo tam všechnu mluví. A zjistil, že jednu z postav namluvil Honza Komínek (tehdy byl ještě členem dětského dramatického souboru Ty-Já-Tr).:D Bylo to nahrané někdy na jaře 2009. Až budu mít více času, tak vám o tom něco víc napíšu.

2. Cesty domů (2011)
Naprostá novinka! Včera mi napsal do komentářů nějaký Honza (předpokládám, že ne Komínek :D ), že se prý předevčírem Honza objevil v seriálu Cesty domů na Primě! Tak jsem se koukala na online vysílání, a on tam fakt byl! Seriál sice nesleduju, ale vypadá to, že v něm Honza (v seriálu Jirka) navštívil svoji seriálovou mamkou v nemocnici, takže tam nejspíš není poprvé ani naposledy.:-) Opět: až budu mít čas, zjistím a napíšu víc.:-)

Vše nej k svátku, Honzo!:-)

24. června 2011 v 11:11 | Evelyn
Mě to dneska už vůbec nemysíí.:-D Ve škole koukám na internet, a zjišťuju, že má dneska svátek Jan. Říkám si: ,,Fajn, brácha má svátek, a já pro něho ještě nic nemám." :D Pak na netu ťukám adresu mého blogu "www.jankominek.blog.cz". A pak mi teprve docvakne: ,,No, jo! Vždyť on má dneska svátek i můj nejoblíbenější herec Jan Komínek!":-D
Takže za mě i za všechny fanoušky:

Všechno nejlepší k svátku Honzo!:-)


Nenechte si ujít!

8. června 2011 v 21:07 | Evelyn
Pro všechny fanynky herce Honzy Komínka: zítra se možná zase objeví v seriálu Ulice!:-) Připomenutí: od dílu 2000 tam hraje nového emo spolužáka Alexe Tomana. Takže nenechte si to ujít!:-D Já sice budu mít zítra hodně práce na pátek, bo se snažím spravit pár známek, ale určitě si ten díl nenechám uijít.:-D
P.S.: Čeká mě hodně přidávání článků, ale asi s tím pořádně začnu až o prázdninách, protože teď prostě není čas!:-D Jinak, kdybyste někdo chtěli spřátelit, tak piště do komentářů.:-) Zítra o to napíšu víc, i o velkém Honzovém fanklubu, který připravuju.:-) Brzy se dozvíte víc.:-)
 
 

Reklama
Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz