Moje kecy

Sledujte náš Facebook

9. září 2017 v 22:10 | Evelyn

Naše FB adresa: @jankominekfanklub

Ahoj! Zdravím po neuvěřitelně dlouhé době. Stále žiju a Honzovi pořád fandím. :D Jen se chci omluvit, že od nástupu na výšku (2014) už nemám tolik času jako dřív a nestíhám pravidelně přispívat na blog. Nicméně, o novinkách kolem Honzy vás budu nadále informovat (a i poslední dva roky jsem se o to snažila) na Facebookových stránkách, které založila Domča a na nichž mě teď najdete. :) Jde o rychlý a efektivní způsob, jak s vámi sdílet novinky, a proto se na delší dobu přesouvám tam. Doufám, že to pochopíte a budete nás sledovat nadále.

Mějte se krásně.

Vaše Evelyn :)

Odjíždím!

5. srpna 2015 v 13:26 | Evelyn
Ahoj :) Omlouvám se, že tady dlouho nic nepřibylo a v následujících týdnech ani nepřibude. Odjídžím na dva týdny do Velké Británie. Narozeninový projekt dopadl skvěle. Nestihla jsem tady zveřejnit výsledek, ale Honza opět poslal děkovný dopis a byl moc nadšený :) Děkuji všem, kteří se zúčastnili. Honza má pár novinek ohledně filmů a divadla. To teď však nestihnu přidat.

Uvidíme se za dva týdny.

Mějte se krásně a užívejte sluníčka :) Já jdu zakusit, jaké to je chodit po skotských horách s nekonečným deštěm v patách :D

vaše Evelyn

Po dlouhé pauze zpět!

13. října 2014 v 20:14 | Evelyn
Ahoj všichni!
Strašně moc se omlouvám, že jsem si dala s blogováním a celkově vedením Honzového největšího fanklubu tak velkou pauzu. Ano, jak jsem psala v předchozím příspěvku, času bylo v mých pomaturitních prázdninách dost, jenže já ten čas (bohužel pro tento blog) využila především užíváním si reálného života, cestováním a tak. Moc mě to mrzí, hlavně proto, že jsem tím zklamala vás - čtenáře a fanoušky. Vy jste ten hlavní impuls, díky kterému mám stále vůli psát dál. Vy jste mi pomohli, abych se zase k blogování a vedení fanklubu vrátila. Vy jste ten hlavní důvod, proč ty prázdné měsíce bez článku chci zase napravit. Tento blog je moje srdcovka a nechtěla bych, aby se kvůli mému nedostatku času na všechno spojené s tímto blogem zapomnělo - a tím myslím i vás - čtenáře a fanoušky.:) Kvůli vám jsem se odhodlala si zase vyhradit chvilku z náročného dne a obnovit pravidelné novinky a články.

Navíc je tady jedna důležitá osoba, kvůli které to všechno má smysl - a tou je Honza.:) Chci tento blog i nadále vést jako poděkování za to, jakou inspiraci nám přináší a jak naše životy svým uměním obohacuje.:)

Děkuji moc za vaši podporu a doufám, že zde budete se mnou i nadále podporovat Honzu v tom, co dělá.:)

Konečně mám zase čas psát!

20. června 2014 v 13:25 | Evelyn
Ahoj všichni!
Konečně jsem zase tady a mám čas na psaní!
Je mi líto, že jsem tady za poslední měsíce blog docela zanedbávala. V květnu jsem ale úspěšně odmaturovala a dostala se na výšku, takže teď si konečně můžu užívat volna, psát neomezené množství článků a přidávat novinky! Jak se máte vy? Co plánujete na léto?

Mějte se krásně a užívejte sluníčka!:)
Vaše Evelyn

Veselé Vánoce!

24. prosince 2013 v 12:32 | Evelyn
Přeji vám všem veselé Vánoce plné radosti a pohody, a do nového roku hodně štěstí, zdraví a lásky!:) Ať se vám splní vaše tajná přání!:)

Evelyn

Větší neaktivita... omlouvám se :(

7. listopadu 2013 v 6:00 | Evelyn
Ahoj všichni!

Moc se omlouvám, že za poslední dva měsíce je tady pusto a prázdno. Vím o Honzově nové roli v seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Vím, že bych tady o tom měla něco napsat (tak aspoň teď píši: SLEDUJTE SERIÁL NA NOVĚ KAŽDÉ PONDĚLÍ A STŘEDU VE 20:20 NA NOVĚ!!!) :D, a taky vás upozornit na případné novinky, ale od té doby, co jsem v maturitním ročníku, nevím, kam dřív skočit. Věřím, že to pochopíte, a nějak to tady aspoň do prosince zvládnete bez nějakých větších příspěvků. Tohle období je nejvíc hektické za můj život. V prosinci by se měli učitelé trochu uklidnit, takže snad mě nechají dýchat jako normálního člověka.:D

Jinak, konečně jsem řidička!!! Napotřetí jsem zvládla jízdy.:D
A co u vás nového? Jak se máte? Jaké byly prázdniny? Kdyžtak, pokud mi chcete něco sdělit ohledně Honzy, zeptat se (žádné nevhodné věci prosím :D ), nebo prostě jen tak napsat, neváhejte se mi ozvat na mail amy-diamond@seznam.cz - ráda vám odpovím. :)

Mějte se krásně a užívejte posledních podzimních dnů, než přijde mráz :)

Evelyn

Zpátky do světa psaní...

6. září 2013 v 13:03 | Evelyn
Ahoj všichni!
Začal nový školní rok a já se vracím odpočatá, abych tady s vámi strávila další rok plný novinek, diskuzí, projektů a informací o Honzovi Komínkovi. Moc si vážím vašich pozitivních reakcí a emailů, a motivuje mě to, abych s tímto blogem nadále pokračovala. Jsem moc ráda, že blog plní svůj účel. Pamatujte, že vy jste jeho hlavní součástí, a tak se nebojte napsat vaše připomínky a požadavky, co vám zde chybí, nebo novinky, o které se chcete podělit.:)

Vzhledem k tomu, že jsem právě vstoupila do maturitního ročníku, tady nebudu moct přispívat tak často jako loňský školní rok, budu se však snažit být zde co nejčastěji a komunikovat s vámi tak, aby tento blog mohl být v pravidelných aktualizacích.:)

Co je na blogu letošním školním roce v plánu?
  • Šance pro vás - fanoušky: podělte se o své kreativní výtvory, grafiku nebo vaši zkušenost spojenou s Komínem! Více info již brzy!
  • Doplňení některých starších rubrik proběhne postupně během roku (zaměření hlavně na seriál Horákovi, Ať žijí rytíři a Obchoďák)
  • Třetí ročník narozeninového projektu startuje již v prosinci! Opět budete moci posílat emailem svá narozeninová přání pro Honzu, ať už jenom v textové podobě, anebo i nějaké foto/video/grafické výtvory! Pamatujte, že Honza bude slavit 20. narozeniny, takže to zkusíme udělat velkolepěji, než jindy!:)
  • A další novinky zkusím vymyslet během roku. Mám další zajímavý plán pro vás - čtenáře tohoto blogu!:)
Mějte se krásně a užívejte sluníčka, dokud je! Nenechte si zkazit náladu školou!:)

Zdraví Evelyn

Nestíhám :(

31. července 2013 v 14:30 | Evelyn
Zdravím všechny!:)
Určitě jste si všimli, že tady toho v poslední době moc nepřibylo. Minulý týden jsem byla s přáteli sjíždět Berounku, a od té doby, co jsem se vrátila, se tady na mě všechno hrne. Autoškola, brigáda, přátelé, malování obrazu... a to ani nemluvím o tom, že jsem si řekla, že se začnu pomalu připravovat na maturitu... :D

Spolumajitelka Julča rovněž nestíhá, takže doufám, že absenci článků na tomto blogu pochopíte.:)
Jinak platí, že kdybyste se dozvěděli nějaké novinky, neváhejte mě kontaktovat na mail amy-diamond@seznam.cz

Polovina prázdnin je sice za námi, ale ta druhá půlka nás teprve čeká :)
Krásný zbytek léta přeje
Evelyn

P.S.: Děkuji všem, co hlasovali v soutěži o roli ve filmu ,,10 pravidel" pro moji kamarádku Lenku! Tu roli skutečně získala! Děkuji vám moc! Jste skvělí!:)

Pomozte mé kamarádce splnit její filmový sen

15. července 2013 v 14:38 | Evelyn
Prosím, pomozte mojí kamarádce dostat se do filmu. Lenka postoupila mezi 10 finalistek soutěže o hlavní roli ve filmu ,,10 pravidel jak sbalit holku" od Karla Janáka. Potřebuje vaše hlasy, aby ta role připadla jí. Aktuálně je na třetím místě, třeba právě vaše hlasy jí pomůžou překonat dvě konkurentky.

Stačí, když najedete na stránku níže, kde pod videem kliknete na tlačítko "Líbí se mi".

http://www.stream.cz/jaksbalitholku/Finalistky/823284-lenka-rzepkova


Byla bych moc ráda, kdybyste jí pomohli. Je to její životní sen. Téměř všechny finalistky už ve filmu hrály, ale moje kamarádka má zatím zkušenost jen s divadlem. Byla bych moc ráda, kdyby se jí tento filmový sen vyplnil. Už je tak blízko. Pokud můžete, sdílejte video na svých stránkách nebo rozesílejte odkaz svým přátelům a známým. Hlasovat můžete každou hodinu.

Poznejte lidi dřív, než si vůči nim vytvoříte předsudky

19. června 2013 v 22:19 | Evelyn
Jak jen začít... potřebuju něco konečně říct, napsat, zařvat... cokoliv. Jen za včerejšek jsem hodila do šuplíku 5 kompletně popsaných stránek a pořád nemůžu přestat psát. V hlavě se mi poslední dobou honí tolik myšlenek, i když mě právě v těchto dnech a v těchto hodinách ruinuje škola a odebírá mě od těch nejlepších nápadů. Právě jsem zjistila, že budu muset makat jak vůl až do úplného konce školního roku, nikdo mi nedá pokoj dřív, a tak si chci najít aspoň chvíli na krátké sdělení... nebo dlouhé vyprávění? A co přesně chci vlastně říct... toť otázka, protože jestli vám to řeknu, tak mě třetina z vás vituálně uškrtí, druhá třetina pošle do háje a třetí třetina tento blog přestane navštěvovat... nebo ne? Musím to tady napsat, dokud jsou ty myšlenky a vzpomínky čerstvé a dokud si vybavuji, co se to vlastně v mojí hlavě odehrálo a pořád odehrává. Musím to napsat, než to další zkušenosti přebijí a než čas začne nadobro všechny detaily vymazávat z mého vědomí...

Den otevřených dvěří ČT (4.5.2013)

12. května 2013 v 1:21 | Evelyn

Česká televize měla minulou sobotu pro návštěvníky dveře otevřené dokořán. S kamrádkou jsme se toho rozhodly využít a podívat se do ostravských studií ČT. Příjemným překvapením bylo, že kromě usednutí za stůl studia Událostí v regionech, prohlídky střižen a zákulisí jednotlivých pořadů jsme se setkaly téměř na každém kroku s fotkami a kulisami připomínající natáčení pohádky Dvanáct měsíčků, ve které si Komín střihl jednu z hlavních rolí.:) Je třeba dodat, že pohádka se točila nejen v Rožnově pod Radhoštěm v moravských Beskydech, ale právě i v těchto ostravských studiích České televize.:) Proto sem musím dát pár fotek připomínajících tuto pohádku. Na třetí, čtvrté a páté fotce můžete vidět šaty Marušky v pohádce Dvanáct měsíčků (originální šaty jdou nejlépe vidět na páté fotce úplně vlevo). Na chodbách ČT byly k vidění vzpomínky na jednotlivé pohádky, které se tam natáčely, ve formě obrazů (ano, i tentokrát jsem to zachytila. Dokonce tam mají i Komínovo jméno.:D A poslední fotka byla pořízena ve střižně, kde nám mimo jiné ukazovali, jak vypadala pohádka ve studiu a jak po úpravách v televizi.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Celkově to byl nezapomenutelný den. Konečně jsem po mnoha letech měla zase příležitost se tady podívat a dozvědět se mnoho nového.:) Dokonce mám fotku i s Martinem Dejdarem, který tam měl autogramiádu. Na rozhovor bohužel nevyšel čas, ale i tak mám materiálu nafoceno i natočeno dost, takže článek pro školní časák je jistý.:D Tak si říkám, když v brněnském studiu byla autogramiáda s herci z pohádky Šťastný smolař, tak v ostravském studiu mohli dát autogramiádu s herci z pohádky Dvanáct měsíčků.:D Ale nevadí, i tak to byl skvělý zážitek. Zase jsem poznala něco nového a trochu rozšířila obzory.:)

Evelyn

18 let na světě...

28. dubna 2013 v 21:24 | Evelyn

Pořád píšu o Honzovi (pravda, blog je mu věnovaný, ale momentálně nemám moc času vyhledávat o něm nové informace), tak jsem se rozhodla jednou napsat něco o sobě. Ve čtvrtek 25.4. jsem totiž oslavila své 18. narozeniny.

Nemůžu tomu uvěřit, jsem na tomto světě už 18 let. Speciálně poslední roky tak šíleně rychle utekly, že se mi to zdá až neuvěřitelné. Ale to, že vám dny rychle ubíhají, znamená, že se nenudíte, což se důležitý fakt, který pomáháhá k plnohodnotnému životu.:) Ovšem, ne vždy to tak platí, jak jsem se stihla přesvědčit. Za poslední rok jsem skoro pořád v jednom kole, mám spoustu práce i koníčků, a tak nestíhám a málo kdy si najdu čas na odpočinek.

Špatný time-management bohužel patří k mým špatným valstnostem. Radím vám, snažte se rozvrhnout si vše, co chcete stihnout, ať neskončíte jako já.:)

Přesto mám pocit, že jsem si svůj nezletilý život užila naplno a radovala se z každých maličkostí. Optimismus je totiž jedna ze skvělých vlastností, které vás posouvají vpřed.:) Žijte každý den jakoby to byl váš poslední.

vaše Evelyn :)

Tvrdě se pracuje...

15. března 2013 v 23:45 | Evelyn

Nebojte se, na narozeninový projekt jsem nezapomněla, jen nestíhám přidávat informace o tom, jak probíhá. Vlastně, zapojil se stejný počet lidí jako minulý rok, i když to mnohdy byli úplně jiní lidé. Je skvělé, že stále máte Honzu rádi, a dáváte mu to tímto přáním patřičně najevo.:)

Teď tady sedím a dávám vše do kupy. Tuto dekorační sadu pro výrobu přání, kterou můžete vidět na fotce, jsem kdysi dostala k Vánocům (je to z Kiky) a použila jsem ji i pro výrobu loňského blahopřání. Zase mám na to málo času a zase to nechávám na poslední chvíli. Ach jo, celá já.:D Stanovila jsem si osobní deadline do zítřejšího oběda, než pošťačka vybere schránku, aby to stihlo přijít ještě v pondělí.:D Držte palce.:)

Evelyn

Nová spolumajitelka blogu!

12. září 2012 v 19:12 | Evelyn
Jelikož mám čím dál méně času, jsem ráda, že se mi jedna fanynka Honzy nabídla, že mi s blogem pomůže.
Její přezdívka, pod kterou bude psát, je:

Julch'

Díky moc, že mi budeš pomáhat na tomto blogu.:-)
Jinak, kdybyste nevěděli, její další blog je: http://julchaforever.blog.cz/

Do konce srpna tu nebudu

10. srpna 2012 v 18:53 | Evelyn
Ahojky všichni!
Teď tady dlouho nic nepřibude, protože budu až do konce srpna pryč. Doufám, že to pochopíte.:-) Mějte se krásně a uživejte poslední tři týdny prázdnin!:-)
Evelyn

Nestíhám!:D

25. března 2012 v 22:44 | Evelyn
Čauky všichni! Je mi to fakt líto, ale mám teď dost práce, takže toho tady v poslední době moc nepřibývá. Navíc začíná jaro, je venku teplo, takže se snažím co nejvíc užít slunečných dnů.:-)
Ale chystám se příští víkend doplnit víc o třech epizodách seriálu Cesty domů, ve kterých se Honza v prosinci objevil.:-) A když už jsme u těch seriálů, tak vážně někdy musím dopřidávat taky díly Ulice, kde Honza byl. V poslední době se nějak na Ulici nedívám, protože nestíhám, ale naštěstí se tam v poslední době Honza moc neobjevoval, takže budu spíš pátrat v prosincových dílech. Ale všechno postupně.:D Uvidím podle času.
Mějte se pěkně!:-)
Evelyn

Veselé Vánoce!

24. prosince 2011 v 11:12 | Evelyn

Přeji vám veselé Vánoce a šťastný nový rok 2012!:-)
A tady je jedna vánoční písnička s názvem "Christmas Eve" - "Štědrý den"

Nemažte si mě pls.:-)

23. září 2011 v 22:03 | Evelyn
do pátku tu nebudu, tak to prosím pochopte a nemažte si mě.:-)
Evelyn

Dva týdny tu nebudu...

12. srpna 2011 v 23:04 | Evelyn
Ahojte všichni! Odjíždím na týden na tábor, a pak příští víkend jedu s rodinou na Slovensko, takže tu celkem dva týdny nebudu!
Tak se tu mějte pěkně.:-)
Evelyn
P.S.: Zítra nebo pozítří pravděpodobně začne finále SONB. Tak mi prosím dávejte hlásky! Jsem tam jako Evelyn.
Tady bude finále té soutěže:

Prosím o hlas v druhém kole!:-)

10. srpna 2011 v 22:47 | Evelyn
Jsem v druhém kole soutěže o nej místo k dovolené.:-) Jsem tam jako Evelyn se Švédskem! Dáte mi prosím hlas?:-)

Potřetí... Prosím o hlas v SONB!

2. srpna 2011 v 22:41 | Evelyn
Prosím prosím! Dáte mi hlas? Postoupila jsem do semifinále SONB.
Evelyn

Znovu prosím o hlas!:-D

30. července 2011 v 22:09 | Evelyn
Přihlásila jsem se do soutěže "Nej místo k dovolené".
Soutěžím tam jako "Evelyn" se Švédskem. Prosím, pomůžete mi nasbírat co nejvíce hlasů?:-)

Omluva

30. července 2011 v 16:19 | Evelyn
Chtěla bych se vám moc omluvit, že tady nefungují videa, a nemůžu napsat komentáře u sbéček. A důvod? Blog.cz zřejmě zase blbne. Když chcu k někomu napsat komentář, tak mi to napíše: ,,Vyplněný součet je nesprávný." :-(
Tak se prosím nezlobte.

Evelyn

Podruhé... Prosím o hlas v SONB!

23. července 2011 v 22:25 | Evelyn
Ahojky! Doufám, že si skvěle užíváte prázdniny!:-)
Mám pro vás jednu prosbu... postoupila jsem do druhého kola soutěže o nejlepší blog, tudíž budu potřebovat další hlasy. Pomůžete mi? Budu vám vděčná.:-) Ráda oplatím.
Jsem tam jako Evelyn.:-)

Hlasujte prosím pro mě v SONB!

20. července 2011 v 17:28 | Evelyn
Prosím prosím! Přihlásila jsem se do soutěže o nejlepší blog. Do dalšího kola postupuje jenom 6 lidí, tak mi prosím dejte hlas!
Jsem tam jako Evelyn.

Za každý hlas budu vděčná.:-) Ráda oplatím.
 
 

Reklama

Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz