Interviews

Show Jana Krause 15.10.2014

3. března 2015 v 0:07 | Evelyn
Konečně mám možnost tady přidat říjnový rozhovor v Show Jana Krause na Primě, kde byl host Honza (nejspíše na mé doporučení, které jsem dříve pořadatelům psala :D ). Honza vystoupil parádně. Ačkoliv šlo z něj cítit, že je docela nervózní a snažil se to nějak zakrýt, zvládl to parádně a s panem Krausem si notovali.:)

Nicméně, zklamaly mě ohlasy lidí. Spousta z nich Honzův humor naprosto nepochopila a odsoudila ho za jeho údajnou aroganci. Mám takový pocit, že to jsou většinou lidé, kteří dokážou ocenit pouze jedince v horší životní situaci, než jsou oni sami. A takových lidí je pravděpodobně většina - však se podívejte, jak čtenáři Blesku pravidelně válcují statistiky čtenosti periodik... nechutné a smutné.

Navzdory tomu všemu jsou tady pořád lidé, kteří Honzovi fandí a podporují ho ve všem, co dělá, protože si to za své činy právoplatně zaslouží.:)

Pomíjivost Pěny dní v La Fabrice

2. března 2015 v 0:17 | Evelyn
Ačkoliv představení Pěna dní již uvedlo svou derniéru, přidávám ještě jeden článek z týdeníku Rozhlas :) Pěna dní je nádherná hra. Zbožňuju absurdní dramata. Je škoda, že jsem ji tehdy v Praze nestihla zhlédnout.
- Tip pro neznalé nadšence: Pro plnou velikost článku na něj klikněte pravým tlačítkem a následně vyberte "Otevřít obrázek na nové kartě" :)

Rozhovor - Generace Y

2. března 2015 v 0:00 | Evelyn
Přidávám rozhovor z léta pro Generaci Y, kde Honza mluvil o svých hereckých začátcích, úspěších a mnohých zajímavostech. Sdílím jeho názor na to, že studenti potřebují praxi a té se v této zemi dostává málo. Je neuvěřitelné, že na herecké konzervatoři znemožňují studentům točit v praxi, načež ty, kteří se o to pokusí, ihned vyhodí. Držíme mu palce na škole, na kterou přestoupil. Snad tam vše bude lepší a úspěšně odmaturuje :)

Interview na německém festivalu Lucas (2010)

13. června 2011 v 10:43 | Evelyn
http://www.lucas-filmfestival.de/wp-content/uploads/2010/09/Interview_Jan_Viktor2.jpeg
Teda, ten Honza Komínek už je fakt hodně slavný!:-) V září 2010 totiž zamířil i s producentem Viktorem Krištofem na 33. ročník mezinárodního filmového festivalu LUCAS do německého Frankfurtu, kde měl německou premiéru film Ať žijí rytíři!:-) A já to zjistila až před měsícem.:D

Celý rozhovor a více fotek si můžete prohlédnout v celém článku:

Interview pro Českou televizi (2006)

9. června 2011 v 13:11 | Evelyn
Tento rozhovor jsem našla na sránce http://www.ceskatelevize.cz a pochází zřejmě z roku 2006, z doby seriálu Horákovi. Některé odpovědi jsou fakt vtipné.:-D Berte na vědomí, že Honzovi v té době bylo zhruba 11 - 12 let.:-D

http://imagebox.cz.osobnosti.cz/foto/jan-kominek/N82867-3b341.jpg
Z jak početné rodiny pocházíš?
1 sestra

Čím je Ti Tvoje postava blízká?
Že je kamarádský, dobře zlobí, má dobrý nápady.

Proč by se diváci měli podle Tebe každou středu těšit na Horákovi?
Protože to bude o něčem.

Proč se těšíš, až budeš dospělý?
Až budu mít rodinu.

Které z následujících věcí Tě osloví nejvíc: klobásky, jogurt, fotbal, pleťová maska, větný rozbor, faktury, rodinný oběd, zvonění budíku po ránu...
Fotbal.

Oblíbené jídlo?
Vepřoknedlozelo od babičky.

Oblíbená činnost?
Hra na vojáky.

Dovolená snů?
Mexiko.

Tvoje špatná vlastnost?
Paličatost.

Tvoje dobrá vlastnost?
Snažím se být na lidi hodný.

Tvoje postava, Ondra Horák, ve škole i doma dost zlobí. Podobáš se mu v tom?
Myslím, že ani moc ne. Snažím se moc nezlobit, i když mi to občas taky nevyjde. Ve škole jsem takové střední zlobidlo a doma se rodiče zlobí, když něco neudělám hned, nebo se dohaduji s mojí o čtyři roky starší ségrou. Takže jisté zkušenosti s provokováním starších sester mám.

Co se ti na Ondrovi líbí?
Je to takový vtipálek, v tom jsme si celkem podobní. Ve třídě má autoritu, spoustu kamarádů. Taky se mi líbí, jak si u táty dokáže žehlit svoje průšvihy, pěkně chytračí.

V seriálu je hodně "klučičích" scén, kdy se táta Horák s kluky radí, nebo jim třeba vyčítá jejich chování. Která se ti zatím nejvíc líbila?
Já jsem se dobře bavil u scény, když jsem vyvrtal vrtačkou díru, kterou bylo vidět do sprchy v koupelně. To jsem si užíval, protože ve skutečnosti bych si to netroufl . A taky to byla moje první zkušenost s vrtačkou.

Co bylo pro tebe nejtěžší zahrát?
Nejtěžší byl úplný začátek, první a druhý díl. Moc jsem si nevěřil, ale velkou oporou mi byla a je ,,babička" Jana Šulcová. Dokáže mě povzbudit a pochválit, jsem jí za to moc vděčný.

Jak se učíš texty - pomáhá ti někdo?
Texty si čtu ve volných chvílích. Nerad se učím sám, takže mi nejvíc pomáhá maminka, a když nemá čas, tak i moje sestra.

Hrál jsi v reklamách, ale Ondra je tvoje první velká role. Co tě na natáčení nejvíc překvapilo?
Mile mě překvapilo, že mě vůbec do seriálu vybrali. Když jsem byl pozván na kamerové zkoušky, moc jsem s tím nepočítal. Natáčení je časově náročné, ale mě baví, jsem spokojený.

Kluci Horákovi jsou velcí fotbaloví fandové. Máš nějaký oblíbený klub nebo hráče?
Nejsem velký fotbalový fanda, ale když se hraje nějaký důležitý zápas, tak strašně rád s tátou fandím u televize. A protože jsem Letňák, fandím nejvíc Spartě, ale taky Sokolu Troja, kde jsem hrál. Můj oblíbenec je Jan Koller.

Jak stíháš učení, když se natáčí skoro každý den?
Nenatáčím každý den, většinou zameškám tak dva nebo tři dny v týdnu. Na natáčení máme paní učitelku, takže když zrovna nenatáčíme, věnujeme se zameškanému učivu. Co nestihnu, dodělávám prostě doma.
 
 

Reklama
Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz