Narozeninový projekt pro Honzu 2015

6. března 2015 v 0:37 | Evelyn |  Novinky
A je tady čtvrtý ročník narozeninového projektu pro Honzu! Nebojte, i když teď nemám v poslední době moc času, tak na velkolepý narozeninový projekt oslavující Honzové 21. narozky se čas prostě najít musí!:) Mrzí mě, že jsem to zde uveřejnila dost pozdě. Zbývá na to asi 9 dní, ale přesto věřím, že se najde pár nadšených gratulantů. :) A o co, že vlastně jde? V předchozích třech letech jste mi během ledna a února na mail zasílali vaše blahopřání k Honzovým tehdejším narozeninám, ať už prostřednictvím textové zprávy, anebo i s přílohou ve formě vaší fotky, obrázku nebo grafckého výtvoru. Já to pak všechno začátkem března zpracovala do formy ručně vyrobeného blahopřání a následně poštou odeslala Honzovi domů.

A kdo teď řekne, že tím to haslo, tak vás vyvedu z omylu: Ve všech případech Honza odpověděl milým dopisem, ve kterém děkoval všem fanouškům za podporu a vůbec za všechno, co pro něj děláme.:) A jak nedávno přiznal, má vaše přání doma vystavené a je za ně moc rád.:) Tímto chci povzbudit lidi, kteří se v loňských ročnících nezapojili a přemýšlejí a tom letos: toto je vaše šance! Dejte o sobě vědět, že tady jste a že ho taky podporujete!:) Je to velmi snadné. Klikněte na celý článek a dozvíte se víc. Ale napřed se můžete podívat, jak dopadl projekt 2014: ZDE!!! , projekt 2013: ZDE!!! a projekt 2012: ZDE!!!

více v celém článku...

Popřejte Honzovi taky! Stačí naťukat stručnou zprávu do mailu!

Možná víte, že Honza oslaví 18. března své 21. narozeniny. Proto je tady již třetí ročník projektu, díky kterému by mu mohli všichni fanoušci popřát k těmto krásným narozeninám. Budu ráda, když se vás zapojí co nejvíc s co nejvíce nápady!:)

Postup je prostý, napíšete tady do komentářů nebo na můj e-mail amy-diamond@seznam.cz vaše blahopřání (stačí jedna stručná věta v textu mailu). Pokud jste kreativní, můžete vytvořit počítačové koláže, fotky nebo grafické zpracování přáníčka pro Honzu (v případě, že máte víc času). Já to pak všechno dám do jednoho velkého přání, a pošlu Honzovi poštou.

Zní to docela jednoduše, ale já vím, že s tím bude hodně práce. Přesto mě ta myšlenka, která se zrodila v mojí hlavě už před třemi a půl lety, natolik nadchla, že tomu projektu docela fandím a pevně věřím, že se zapojí víc jak 10 lidí (kéž by aspoň těch 10 :D ).

V loňském roce se do projektu zapojilo 7 lidí, což je stejný počet, jako v předchozích letech, přesto většina lidí byla jiných.:)
Tady se můžete podívat, jak dopadl projekt 2014: ZDE!!!
Tady na projekt 2013: ZDE!!!
A tady na projekt 2012: ZDE!!!

Pokud se chcete zapojit, přečtěte si VŠECHNY podmínky:

Vaše přání by mělo obsahovat:
1. Vzkaz pro Honzu = blahopřání. Případně napište, že jste jeho fanynky, máte ho moc rády i jeho filmy, ale hlavně nepište něco šíleného ve stylu: ,,Honzííííííčku!!! Já tě moocc miluju! Mucq Mucq!" - to teda fakt ne.:D Z toho by asi Honza moc nadšený nebyl, a myslím, že si radši přečte pěkné přání k narozeninám, než hromadu blbostí. Pokud fandíte humoru, tak myslím, že nějakou vtipnou větou nic nezkazíte, protože Honza je rozený komik!:-)
2. Vaše jméno nebo přezdívka
3. Věk (Není to povinné, ale je to dobré, aby Honza věděl, v jaké věkové kategorii zhruba jsou jeho fanoušci)
4. Město nebo obec, ze kterých pocházíte. Není to povinné, ale taky dobré, aby věděl, jak daleko až fanoušky má.:-)
5. + případně vaše fotka, grafický výtvor... apod, které pošlete v příloze mailu
6. Vaše blahopřání dejte do komentů pod tento článek nebo zašlete na mail amy-diamond@seznam.cz

Rozhodně byste NEMĚLI psát:
1. Žádné vulgarismy ani kritiku. Tohle si rozhodně žádný oslavenec nezaslouží. Ale to určitě všichni víte.:D Píši to tu jenom, aby byla pravidla kompletní.
2. Žádné žádosti o autogram nebo kontakty na něj. Jsou to přece jeho narozeniny. Asi by mu neudělalo radost, kdyby je strávil rozesíláním autogramů. No, a jeho osobní kontakty na něj vám asi na 100% nedá. To dá rozum. Ale ze zdvořilosti není dobré se na ně ani ptát.

Já vím, že si asi o mě myslíte, že jsem cvok, a že vás tady poučuju, jak malé děti.:D Ale to byste se divili, kolik skalních fanoušků slavných osobností se opravdu nevědomky zbláznilo, a byli schopní udělat věci, které by jim dříve přišly jako totálně praštěné, jenom aby se ke své oblíbené hvězdě dostali blíž.:D

Tento projekt zahajuji dne 6.3.2015. Projekt končím v neděli 15.3.2015 v 17:00!!!

Případné dotazy pište sem do komentářů nebo na mail amy-diamond@seznam.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz