Březen 2015

Narozeninový projekt pro Honzu 2015

6. března 2015 v 0:37 | Evelyn |  Novinky
A je tady čtvrtý ročník narozeninového projektu pro Honzu! Nebojte, i když teď nemám v poslední době moc času, tak na velkolepý narozeninový projekt oslavující Honzové 21. narozky se čas prostě najít musí!:) Mrzí mě, že jsem to zde uveřejnila dost pozdě. Zbývá na to asi 9 dní, ale přesto věřím, že se najde pár nadšených gratulantů. :) A o co, že vlastně jde? V předchozích třech letech jste mi během ledna a února na mail zasílali vaše blahopřání k Honzovým tehdejším narozeninám, ať už prostřednictvím textové zprávy, anebo i s přílohou ve formě vaší fotky, obrázku nebo grafckého výtvoru. Já to pak všechno začátkem března zpracovala do formy ručně vyrobeného blahopřání a následně poštou odeslala Honzovi domů.

A kdo teď řekne, že tím to haslo, tak vás vyvedu z omylu: Ve všech případech Honza odpověděl milým dopisem, ve kterém děkoval všem fanouškům za podporu a vůbec za všechno, co pro něj děláme.:) A jak nedávno přiznal, má vaše přání doma vystavené a je za ně moc rád.:) Tímto chci povzbudit lidi, kteří se v loňských ročnících nezapojili a přemýšlejí a tom letos: toto je vaše šance! Dejte o sobě vědět, že tady jste a že ho taky podporujete!:) Je to velmi snadné. Klikněte na celý článek a dozvíte se víc. Ale napřed se můžete podívat, jak dopadl projekt 2014: ZDE!!! , projekt 2013: ZDE!!! a projekt 2012: ZDE!!!

více v celém článku...

Show Jana Krause 15.10.2014

3. března 2015 v 0:07 | Evelyn |  Interviews
Konečně mám možnost tady přidat říjnový rozhovor v Show Jana Krause na Primě, kde byl host Honza (nejspíše na mé doporučení, které jsem dříve pořadatelům psala :D ). Honza vystoupil parádně. Ačkoliv šlo z něj cítit, že je docela nervózní a snažil se to nějak zakrýt, zvládl to parádně a s panem Krausem si notovali.:)

Nicméně, zklamaly mě ohlasy lidí. Spousta z nich Honzův humor naprosto nepochopila a odsoudila ho za jeho údajnou aroganci. Mám takový pocit, že to jsou většinou lidé, kteří dokážou ocenit pouze jedince v horší životní situaci, než jsou oni sami. A takových lidí je pravděpodobně většina - však se podívejte, jak čtenáři Blesku pravidelně válcují statistiky čtenosti periodik... nechutné a smutné.

Navzdory tomu všemu jsou tady pořád lidé, kteří Honzovi fandí a podporují ho ve všem, co dělá, protože si to za své činy právoplatně zaslouží.:)

Honza rád naslouchá starším

2. března 2015 v 1:08 | Evelyn |  Zajímavosti
Narazila jsem na zajímavý článek, kde osobnosti radí, jak si poradit s obtížnými životními situacemi. Na to rozhodně není nějaký recept, ale Honzův důraz na naslouchání starším lidem, jejich zkušenostem a zážitkům, je perfektní. Myslím, že spousta lidí má tendenci starší lidi přehlížet, ale přitom mnohé jejich názory se odvíjí od dlouholetých zkušeností, které jim dal sám život... více v celém článku :)
Rady od známých osobností

POTM březen

2. března 2015 v 0:26 | Evelyn |  POTM
Držím se názoru, že momentky jsou nej, a tak jsem pro fotku měsíce října zvolila tento náhled z říjnové upoutávky na show Jana Krause. :)

Pomíjivost Pěny dní v La Fabrice

2. března 2015 v 0:17 | Evelyn |  Interviews
Ačkoliv představení Pěna dní již uvedlo svou derniéru, přidávám ještě jeden článek z týdeníku Rozhlas :) Pěna dní je nádherná hra. Zbožňuju absurdní dramata. Je škoda, že jsem ji tehdy v Praze nestihla zhlédnout.
- Tip pro neznalé nadšence: Pro plnou velikost článku na něj klikněte pravým tlačítkem a následně vyberte "Otevřít obrázek na nové kartě" :)

Rozhovor - Generace Y

2. března 2015 v 0:00 | Evelyn |  Interviews
Přidávám rozhovor z léta pro Generaci Y, kde Honza mluvil o svých hereckých začátcích, úspěších a mnohých zajímavostech. Sdílím jeho názor na to, že studenti potřebují praxi a té se v této zemi dostává málo. Je neuvěřitelné, že na herecké konzervatoři znemožňují studentům točit v praxi, načež ty, kteří se o to pokusí, ihned vyhodí. Držíme mu palce na škole, na kterou přestoupil. Snad tam vše bude lepší a úspěšně odmaturuje :)
Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz