Říjen 2014

Design č.3

20. října 2014 v 19:58 | Evelyn |  Změny designu
Konečně jsem se po dvou a půl letech rozhoupala ke změně designu!:D Chtělo to tu oživit. Nejvíc mě štvalo, že se text zobrazoval výš, když jste použili jiný prohlížeč, než Mozillu. Ničilo to výsledný dojem. Teď jsem to nastavila správně na Chrome. Menu už se nehýbe, ale bohužel vrchní řádek textu je posunutý asi o pět řádků níže, pokud používáte jiný prohlížeč, než Chrome. Už se mi v tom rýpat nechce, tak to nechám tak. Snad mi za to božští internetoví kritici a chytrolíni neurvou hlavu. A pokud by chtěli, tak si běžte raději vymýt mozek nesmyslným nadáváním s diskuzích na novinky.cz :) Tam je takových rádoby chytrolínů milion.:D

Tento design je tady od 15.10.2014

Honza v Show Jana Krause - středa 15.10., 21:35

14. října 2014 v 0:31 | Evelyn |  Novinky

Zítra 15.10.2014 , 21:35 , Prima

Povedlo se! Když mi mamka oznámila, že podle reklamy v TV bude tuto středu v Show Jana Krause Honza Komínek, vzpomněla jsem si, že jsem zhruba před rokem na stránce www.showjanakrause.cz doporučila Honzu jako potenciálního hosta.:D Doplnila jsem tam do kolonky o doporučení nového hosta i jeho největší úspěchy, což jde vidět z toho medailonku, který o něm vytvořili (že hraje airsoft a rád fotí). Jenže Prima si to samozřejmě upravila podle sebe a pomotala jeho filmografii, takže podle nich začínal v Ulici v roce 2005, ale nevadí.:D

No, snad mě Honza nezabije, že jsem ho tam jakoby přihlásila tehdy.:D Ale přísahám, že to byla taková sranda a já na to zase brzy zapomněla. Ani ve snu by mě nenapadlo, že se tam o rok později vážně objeví.:D

Ale určitě to bude fajn. Honza je vtipálek a má dobré hlášky, takže jsem docela zvědavá.:D

Honza si v seriálu o Mattonim nezahraje... kvůli Kofole

14. října 2014 v 0:19 | Evelyn |  Novinky
Smutná zpráva pro Honzu a jeho fanoušky...
Honza si v připravovaném seriálu České televize nakonec nezahraje. Seriál o zakladateli firmy Mattoni a politikovi Heinrichu von Mattoni tak na poslední chvíli mění obsazení role hlavní postavy v mladém věku. Společnosti Karlovarské minerální vody, koproducentovi seriálu, se totiž nelíbilo Honzovo obsazení v dřívější reklamě na Kofolu z loňského roku, která je pro Mattoni konkurencí.

Honza se k tomu vyjádřil takto: ,,Karlovarské minerální vody si prý nepřejí, abych hrál zakladatele firmy Mattoniho, protože jsem byl v reklamě na Kofolu. Nečekal bych takové jednání od veřejnoprávní stanice, ale hrbit se před nimi nehodlám."


Matěj Chlupáček, režisér filmu Bez doteku, ve kterém Honza rověž hrál, se k tomu také vyjádřil:

Svatby v Benátkách

13. října 2014 v 23:43 | Evelyn |  Svatby v Benátkách
... koho Honza hraje?

... díly, ve kterých hrál

... před kamerou

... co by vás mohlo zajímat

POTM říjen

13. října 2014 v 23:30 | Evelyn |  POTM
Jako fotku na říjen jsem vybrala screen ze seriálu Svatby v Benátkách, které běžší v těchto měsících na Primě. Honza hrál ve 3. a 6. epizodě Huga, přítele Andrey.


Po dlouhé pauze zpět!

13. října 2014 v 20:14 | Evelyn |  Moje kecy
Ahoj všichni!
Strašně moc se omlouvám, že jsem si dala s blogováním a celkově vedením Honzového největšího fanklubu tak velkou pauzu. Ano, jak jsem psala v předchozím příspěvku, času bylo v mých pomaturitních prázdninách dost, jenže já ten čas (bohužel pro tento blog) využila především užíváním si reálného života, cestováním a tak. Moc mě to mrzí, hlavně proto, že jsem tím zklamala vás - čtenáře a fanoušky. Vy jste ten hlavní impuls, díky kterému mám stále vůli psát dál. Vy jste mi pomohli, abych se zase k blogování a vedení fanklubu vrátila. Vy jste ten hlavní důvod, proč ty prázdné měsíce bez článku chci zase napravit. Tento blog je moje srdcovka a nechtěla bych, aby se kvůli mému nedostatku času na všechno spojené s tímto blogem zapomnělo - a tím myslím i vás - čtenáře a fanoušky.:) Kvůli vám jsem se odhodlala si zase vyhradit chvilku z náročného dne a obnovit pravidelné novinky a články.

Navíc je tady jedna důležitá osoba, kvůli které to všechno má smysl - a tou je Honza.:) Chci tento blog i nadále vést jako poděkování za to, jakou inspiraci nám přináší a jak naše životy svým uměním obohacuje.:)

Děkuji moc za vaši podporu a doufám, že zde budete se mnou i nadále podporovat Honzu v tom, co dělá.:)
Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz