Duben 2014

Honza vám děkuje za přání!:)

6. dubna 2014 v 16:44 | Evelyn |  Projekt 2014
Ve čtvrtek jsem po příchodu domů našla ve schránce dopis. Byl od Honzy!:) Moc vám všem děkuje za krásné blahopřání, které jste mu napsali! Udělalo mu to velkou radost.

Bohužel ale píše, že své narozeniny neoslavil dle očekávání. Na konzervatoři, kterou navštěvoval, vyústila nespokojenost s vedením ve velký protest. Podle všeho se nedá s vedením demokraticky domluvit na výuce, která je celkově dost zastaralá a neodpovídá dnešním požadavkům. Normálně bulvár sice nečtu, ale na stránkách blesku se můžete dočíst víc včetně rozhovoru s Honzou: ZDE!!!

V dopise navíc Honza napsal, že díky problémům, které mu tato situace přinesla, přechází na jinou školu. Vypadá to tedy, že Honza letošním rokem školu neukončí. Budeme mu nadále držet palce, ať vše dopadne dobře, a ať se jim podaří prosadit demokracii na škole.
imagebam.com imagebam.com

Jak dopadl narozeninový projekt? Čtěte dále...

6. dubna 2014 v 16:27 | Evelyn |  Projekt 2014
Tak, jak jsem slíbila, konečně zveřejňuji fotky přání pro Honzu, které jsem stihla ještě před odesláním vyfotit.
Taky jsem raději před zveřejněním těchto fotek vyretušovala všechna příjmení, přece jenom, tohle není internetová seznamka.:D

A co na to Honza? Ve čtvrtek přišel děkovný dopis! Honza je moc nadšený.:) Ale víc v dalším článku, kde se konkrétně zmíním o jeho odpovědi.

Do letošního druhého ročníku narozeninového projektu se zapojilo celkem 7 lidí. Děkuji všem, kteří se zapojili a popřáli tak Honzovi k jeho 20. narozeninám.:) A ti, kteří ne, tak nezoufejte, příští rok se slaví 21!

Předem se omlouvám za kvalitu fotek. Fotila jsem to v noci před odesláním za umělého osvětlení.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

POTM Duben

6. dubna 2014 v 15:45 | Evelyn |  POTM
Už dlouho jsem nepřidala žádnou fotku měsíce, náš "Picture of the month" (ano, jsem si vědoma toho, že na české stránky tady dávám spoustu anglických výrazů :D ). Vybrala jsem proto tady tuto, kterou mi Honza poslal v děkovacím dopise:

Photoshoot 0.5

6. dubna 2014 v 15:35 | Evelyn |  Photoshooty
Ve čtvrtek mi přišlo poděkování od Komína za náš narozeninový projekt.:) A uvniř byla i tato fotka. Je moc pěkná, focená ve studiu, a tak jsem se rozhodla, že ji přidám zde mezi photoshooty.:)
imagebam.com
Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz