Prosinec 2013

Veselé Vánoce!

24. prosince 2013 v 12:32 | Evelyn |  Moje kecy
Přeji vám všem veselé Vánoce plné radosti a pohody, a do nového roku hodně štěstí, zdraví a lásky!:) Ať se vám splní vaše tajná přání!:)

Evelyn

Dvanáct měsíčků opět v TV!:)

20. prosince 2013 v 23:30 | Evelyn |  Novinky

A je to tady! Vánoční prázdniny jsou konečně tu a s nimi i zasloužený relax a pohoda.:) Na tuhle chvíli jsem se hrozně těšila, sice mě čeká spousta práce do školy, ale většinu volna si hodlám patřičně užít.:) Hlavně žádný stres lidi, Ježíšek vám nenadělí výprask za nedostatek jídla nebo za nevymetené pavučinky.:D Vánoce jsou především o rodinné pohodě a o příjemné atmosféře. Hlavní je, že se se svými blízkými sejdete pohromadě a zažijete příjemné chvíle.:)

Tady je další tip, jak si zpříjemnit vánoční pohodu! Česká televize na svých obrazovkách opět naservíruje loňskou pohádku Dvanáct měsíčků, ve které si Honza Komínek zahrál roli Noska! Jsem sice zastánce klasických starých pohádek, ale tahle se vážně vydařila. A netvrdím to jenom já.:)

Takže v neděli 22.12.2013 ve 20:00 na ČT1 - pohádka Dvanáct měsíčků!:)

Přeji vám veselé Vánoce a šťastný nový rok!:)

Evelyn

POTM prosinec

1. prosince 2013 v 16:35 | Evelyn |  POTM
Omlouvám se, že tady dlouho nic nepřibylo. Jak jsem již v předchozím článku psala, teď toho do školy bylo hrozně moc. Učitelé jsou fakt blázni. Provokují nás větami, jak chodí spát v 8, zatímco já nad jejich prací, kterou nám zadají, sedím až do dvou do rána.:/ :D Můžu jim to vysvětlovat, jak dlouho chci, ale oni si stejně furt myslí, že se flákáme. Nějaké jiné zájmy jim zřejmě nic neříkají. Už jsem musela odstoupit i od šéfování školního časopisu, protože jsem to prostě nestíhala. Nikdy jsem školu nemilovala, ale teď jsem už opravdu nasraná s prominutím, protože mám pocit, že se smyčka kolem nás stále víc a víc utahuje, a diktatura je pořád těžší a těžší. Nemůžu se dočkat, až odtamtud vypadnu.:)

Už se nám zase blíží Vánoce.:) Přidávám novou fotku na prosinec. Je sice ještě z října a Honza se tam trochu mračí, ale pokud nás nezabije, tak myslím, že jeho zamyšlené mračení vůbec není chyba vystavit.:D :) Mně se ta fotka líbí. Co vám?
Foto nafotil v Praze David Sedlecký.

Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz