Září 2013

Zpátky do světa psaní...

6. září 2013 v 13:03 | Evelyn |  Moje kecy
Ahoj všichni!
Začal nový školní rok a já se vracím odpočatá, abych tady s vámi strávila další rok plný novinek, diskuzí, projektů a informací o Honzovi Komínkovi. Moc si vážím vašich pozitivních reakcí a emailů, a motivuje mě to, abych s tímto blogem nadále pokračovala. Jsem moc ráda, že blog plní svůj účel. Pamatujte, že vy jste jeho hlavní součástí, a tak se nebojte napsat vaše připomínky a požadavky, co vám zde chybí, nebo novinky, o které se chcete podělit.:)

Vzhledem k tomu, že jsem právě vstoupila do maturitního ročníku, tady nebudu moct přispívat tak často jako loňský školní rok, budu se však snažit být zde co nejčastěji a komunikovat s vámi tak, aby tento blog mohl být v pravidelných aktualizacích.:)

Co je na blogu letošním školním roce v plánu?
  • Šance pro vás - fanoušky: podělte se o své kreativní výtvory, grafiku nebo vaši zkušenost spojenou s Komínem! Více info již brzy!
  • Doplňení některých starších rubrik proběhne postupně během roku (zaměření hlavně na seriál Horákovi, Ať žijí rytíři a Obchoďák)
  • Třetí ročník narozeninového projektu startuje již v prosinci! Opět budete moci posílat emailem svá narozeninová přání pro Honzu, ať už jenom v textové podobě, anebo i nějaké foto/video/grafické výtvory! Pamatujte, že Honza bude slavit 20. narozeniny, takže to zkusíme udělat velkolepěji, než jindy!:)
  • A další novinky zkusím vymyslet během roku. Mám další zajímavý plán pro vás - čtenáře tohoto blogu!:)
Mějte se krásně a užívejte sluníčka, dokud je! Nenechte si zkazit náladu školou!:)

Zdraví Evelyn
Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz