Červenec 2013

Nestíhám :(

31. července 2013 v 14:30 | Evelyn |  Moje kecy
Zdravím všechny!:)
Určitě jste si všimli, že tady toho v poslední době moc nepřibylo. Minulý týden jsem byla s přáteli sjíždět Berounku, a od té doby, co jsem se vrátila, se tady na mě všechno hrne. Autoškola, brigáda, přátelé, malování obrazu... a to ani nemluvím o tom, že jsem si řekla, že se začnu pomalu připravovat na maturitu... :D

Spolumajitelka Julča rovněž nestíhá, takže doufám, že absenci článků na tomto blogu pochopíte.:)
Jinak platí, že kdybyste se dozvěděli nějaké novinky, neváhejte mě kontaktovat na mail amy-diamond@seznam.cz

Polovina prázdnin je sice za námi, ale ta druhá půlka nás teprve čeká :)
Krásný zbytek léta přeje
Evelyn

P.S.: Děkuji všem, co hlasovali v soutěži o roli ve filmu ,,10 pravidel" pro moji kamarádku Lenku! Tu roli skutečně získala! Děkuji vám moc! Jste skvělí!:)

Kriminálka Anděl II - dnes na Nově ve 20:20 a zítra v 10:15

17. července 2013 v 18:10 | Evelyn |  Novinky

Kriminálka Anděl II, díl 10, Zastavárník - Nova - Dnes ve 20:20 a zítra v 10:15

A opět tady máme další šanci, jak si nenechat ujít Honzu během prázdnin!:) Kromě seriálu Horákovi, který teď Česká televize opakuje každý všední den ve 12:30, si dnes večer můžete zapnout Novu, abyste si vychutnali Honzu v akční epizodní roli Pavla, který je zatčen kvůli podezření z vraždy. Shodou náhod a odvrácenými kartami osudu vše zatím stojí proti němu. Je vinný nebo ne? To už se dozvíte dnes večer a zítra ráno na Nově.:)

Pomozte mé kamarádce splnit její filmový sen

15. července 2013 v 14:38 | Evelyn |  Moje kecy
Prosím, pomozte mojí kamarádce dostat se do filmu. Lenka postoupila mezi 10 finalistek soutěže o hlavní roli ve filmu ,,10 pravidel jak sbalit holku" od Karla Janáka. Potřebuje vaše hlasy, aby ta role připadla jí. Aktuálně je na třetím místě, třeba právě vaše hlasy jí pomůžou překonat dvě konkurentky.

Stačí, když najedete na stránku níže, kde pod videem kliknete na tlačítko "Líbí se mi".

http://www.stream.cz/jaksbalitholku/Finalistky/823284-lenka-rzepkova


Byla bych moc ráda, kdybyste jí pomohli. Je to její životní sen. Téměř všechny finalistky už ve filmu hrály, ale moje kamarádka má zatím zkušenost jen s divadlem. Byla bych moc ráda, kdyby se jí tento filmový sen vyplnil. Už je tak blízko. Pokud můžete, sdílejte video na svých stránkách nebo rozesílejte odkaz svým přátelům a známým. Hlasovat můžete každou hodinu.

Horákovi - každý všední den na ČT1 ve 12:30!

11. července 2013 v 1:12 | Evelyn |  Novinky

Horákovi - ČT1 - každý všední den, 12:30

Děkuju Ilči za zprávu!:) Seriál, který před sedmi lety proslavil Honzu, se opět vrací na televizní obrazovky! Od 1.července můžete každý všední den na České televizi sledovat tento úspěšný seriál z prostřední takové ,,normální" rodinky!:) Příběh plný humoru pobaví i ty největší bručouny.:D Doporučuju!

POTM červenec

11. července 2013 v 1:03 | Evelyn |  POTM
Omoluvám se, že tady teď déle nic nepřibylo, ale byla jsem týden pryč. Přidávám fotku na červenec. Hádejte, z čeho jsem ji vybrala?:D
Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz