Červen 2013

Filmy ,,Bez doteku" a ,,Pěna dní" na Karlovarském filmovém festivalu!

29. června 2013 v 18:13 | Evelyn |  Novinky
U.S. actor Travolta arrives …
48. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary odstartoval již včera a já mám pro vás další tip, jak si nenechat ujít akci, která je spojena s Honzou!:) Na festivalu totiž máte možnost zhlédnout film Bez doteku, ve kterém Honza hrál. Jak jsem již mnohokrát zmiňovala, film natočil historicky nejmladší český režisér Matěj Chlupáček (v době natáčení loni mu bylo pouhých 17 let). Já osobně film zatím neviděla, ale četla jsem spoustu recenzí. Usedlí stereotypní filmoví kritici hodnotí film jako propadák, zatímco umělecky naladění lidé jdoucí s dobou ho hodnotí velmi pozitivně. Tak si vyberte.:) Já, coby fanynka nodobých žánrů posledních dvou století jako jsou surrealismy, absurdní dramata a grafické romány plné symbolismu, si nikdy nestěžuju, když vidím něco originálního. Pevně věřím, že po zhlédnutí Bez doteku nebudete litovat.:)
Více v celém článku...

Ať žijí rytíří - zítra na ČT1 ve 14:50!

28. června 2013 v 23:59 | Evelyn |  Novinky

Ať žijí rytíří - ČT1 - sobota 29.6.2013, 14:50

Ahojky! Tak co výzo? A plány na prázdniny? Já jsem s obojím celkem spokojená, věřím, že vy taky.:) A pokud žádné plány minimálně na zítra nemáte, tak pro vás mám tip. Česká televize opět odvisílá film Karla Janáka z roku 2009 s názvem Ať žijí rytíři. Když jsem před čtyřmi lety tento film poprvé viděla v kinech, okamžitě mě Honza v roli Vítka zaujal. Věděla jsem, že to je ,,ten kluk z Horákových", ale nebyla jsem ještě jeho fanynka. Až teprve po filmu Ať žijí rytíři a následném odvysílání stejnojmenného seriálu jsem se začala zajímat o jeho profesní život.

Ať žijí rytíři je skvělý film jak pro děti, tak pro dospělé. Karel Janák i celý jeho tým odvedli skvělou práci. Film je moje i bráchova srdcovka, takže pokud bude čas, určitě se budeme dívat.:) By the way, brácha kdysi dostal na Vánoce ten film na DVD, takže to kdyžtak jistí, kdybych to v telce nestihla. :DDDD

Evelyn

Vše nejlepší k svátku, Honzo!

24. června 2013 v 23:52 | Evelyn |  Novinky
Všichni Honzové dnes slaví svátek! Takže nejen Komínovi, ale všem Janům, Johnym, Honzům, Hanyskům, Jankům, Jeníčkům... nebo jak si všichni říkáte... prostě

Všechno nejlepší přejeme!:)


Poznejte lidi dřív, než si vůči nim vytvoříte předsudky

19. června 2013 v 22:19 | Evelyn |  Moje kecy
Jak jen začít... potřebuju něco konečně říct, napsat, zařvat... cokoliv. Jen za včerejšek jsem hodila do šuplíku 5 kompletně popsaných stránek a pořád nemůžu přestat psát. V hlavě se mi poslední dobou honí tolik myšlenek, i když mě právě v těchto dnech a v těchto hodinách ruinuje škola a odebírá mě od těch nejlepších nápadů. Právě jsem zjistila, že budu muset makat jak vůl až do úplného konce školního roku, nikdo mi nedá pokoj dřív, a tak si chci najít aspoň chvíli na krátké sdělení... nebo dlouhé vyprávění? A co přesně chci vlastně říct... toť otázka, protože jestli vám to řeknu, tak mě třetina z vás vituálně uškrtí, druhá třetina pošle do háje a třetí třetina tento blog přestane navštěvovat... nebo ne? Musím to tady napsat, dokud jsou ty myšlenky a vzpomínky čerstvé a dokud si vybavuji, co se to vlastně v mojí hlavě odehrálo a pořád odehrává. Musím to napsat, než to další zkušenosti přebijí a než čas začne nadobro všechny detaily vymazávat z mého vědomí...

,,Když slova nestačí, pomůže láska" aneb Honza v nové reklamě na Kofolu

11. června 2013 v 19:28 | Evelyn |  Reklama na Kofolu
Honza se objevil v nové televizní reklamě na Kofolu! Má asi jednu minutu a Komín v ní hraje hlavní roli, takže pokud telku na reklamy nevypínáte, tak ho tam určitě uvidíte.:D Přišla jsem na to v sobotu večer, když na mě z ničeho nic zavolala mamka z obýváku: ,,Evi, pojď sem honem! Je tady Komínek!" :D Než jsem přiletěla dolů, tak reklama skončila. Ale druhý večer jsem při přestávce na reklamy mezi filmem přiběhla vyrvat bráchovi ovladač z ruky a řekla: ,,Teď máš zákaz přepínání. Jdem se dívat na reklamy." A konečně jsem to taky viděla, hltám to celé od začátku do konce (ale přece jenom v takovéto roli jsme v televizi ještě Komína neviděli :D ). Brácha se mi směje, že jsem blázen, ale copak on není blázen, když paří několik hodin Minecraft, kouká na videa youtube uživatele jménem Minecrafák a dívá se na něj jako na svého boha?:D Každý jsme v něčem blázen. Ale dělá to lidi originální, takže buďme za to rádi.:)

Děkuju Terezzzz za odkaz!:)

POTM červen

4. června 2013 v 22:41 | Evelyn |  POTM
Ahojky! Moc se omlouvám, že to tady za poslední měsíc leží ladem, ale jak to tak v třeťáku bývá, práce, jak na kostele, do toho další aktivity a přátelé a rodina se taky hlásí o slovo... ta zbylá trocha volného času, která mi zbývá, je věnována drahocennému spánku. Pevně doufám, že to všichni chápete.:D Každopádně, věřím, že za nedlouho se situace uklidní. Kreativnímu myšlení zdar!:)

A koukám, že téma týdne na blog.cz jsou povodně. Nechci papouškovat, takových článků na toto téma na blozích najdete v poslední době mnoho (včetně sarkastických vtipů, bez kterých by se to vážně mohlo obejít), tak jenom dodávám, že držím palce všem, jejichž životy to ovlivnilo.

Evelyn

P.S.: Přidávám fotku na měsíc červen (z volejbalové akce - utkání herců z Cest domů a Obchoďáku - srpen 2012)
Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz