Duben 2013

18 let na světě...

28. dubna 2013 v 21:24 | Evelyn |  Moje kecy

Pořád píšu o Honzovi (pravda, blog je mu věnovaný, ale momentálně nemám moc času vyhledávat o něm nové informace), tak jsem se rozhodla jednou napsat něco o sobě. Ve čtvrtek 25.4. jsem totiž oslavila své 18. narozeniny.

Nemůžu tomu uvěřit, jsem na tomto světě už 18 let. Speciálně poslední roky tak šíleně rychle utekly, že se mi to zdá až neuvěřitelné. Ale to, že vám dny rychle ubíhají, znamená, že se nenudíte, což se důležitý fakt, který pomáháhá k plnohodnotnému životu.:) Ovšem, ne vždy to tak platí, jak jsem se stihla přesvědčit. Za poslední rok jsem skoro pořád v jednom kole, mám spoustu práce i koníčků, a tak nestíhám a málo kdy si najdu čas na odpočinek.

Špatný time-management bohužel patří k mým špatným valstnostem. Radím vám, snažte se rozvrhnout si vše, co chcete stihnout, ať neskončíte jako já.:)

Přesto mám pocit, že jsem si svůj nezletilý život užila naplno a radovala se z každých maličkostí. Optimismus je totiž jedna ze skvělých vlastností, které vás posouvají vpřed.:) Žijte každý den jakoby to byl váš poslední.

vaše Evelyn :)

POTM duben

17. dubna 2013 v 20:58 | Evelyn |  POTM
Omlouvám se, že jsem tady zase dlouho nebyla, ale mám pocit, že co začal rok 2013, tak toho moc nestíhám.:D Už aby byly ty prázdniny... já už vám rok slibuju, že tady někdy dopřidávám fotky z posledních dílů Ulice a Cest domů s Honzou.:D A co teprve rubrika o Horákových...:D No, tak snad někdy...

Jako fotku na duben jsem zvolila tuto scénu ze seriálu Obchoďák, který na podzim běžel na Primě.

Premiéra Bez doteku (Praha, 27.3.2013)

4. dubna 2013 v 22:56 | Evelyn |  Akce 2013
Jak jsem již slíbila, přidávám tady fotky z premiéry nového filmu nadějného mladého režiséra Matěje Chlupáčka, nejmladšího filmového režiséra ve Střední Evropě (18 let). Film se jmenuje Bez doteku a okamžitě se stal jedničkou v aktuálním programu českých multikin. Premiéra filmu se uskutečnila v kině Lucerna v Praze ve středu 27.3.2012. Komín samozřejmě nesměl chybět.:)
imagebam.com imagebam.com

Bez doteku (screeny z traileru)

2. dubna 2013 v 22:56 | Evelyn |  Bez doteku
Už jste viděli nový film Bez doteku? Právě běží v kinech a před týdnem měl svou slavnostní premiéru v Lucerně v Praze, na které nesměl chybět ani Komín.:) Film režíroval historicky nejmladší český režisér, Matěj Chlupáček, teprve 18tiletý mladík, jehož debut právě oslavuje jako tip týdne na filmových plátnech!:) Udělala jsem pár screenů z traileru, zítra sem hodím pár fotek z premiéry.

na té druhé fotce je Honza vzadu na skateboardu:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Mějte se pěkně a nepropásněte nový film Bez doteku!:)
Evelyn
Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz