Březen 2013

Honza vám děkuje za přání!

31. března 2013 v 16:49 | Evelyn |  Projekt 2013
Včera na mě ve schránce vykoukl pohled. Byl pro mě. A od Honzy! Wow! Nečekala jsem, že kromě fb zprávy nám ještě poděkuje formou dopisu! Je to od něj fakt milé!:) Všem vám moc děkuje za všechna krásné přání k narozeninám, která jste mu napsali:

,,...Vyřiď prosím všem fanouškům můj dík za blahopřání."

Je skvělý, když si herec natolik váží svých fanoušků, že si najde čas, aby poděkoval za přání, která mu posílají.:) Navíc jsem ho ani o odpověď nežádala a ani jsem mu neposílala zpáteční adresu na mě, takže si ji musel vyhledat z dávného dopisu, který jsem mu psala před dvěma lety. Je fajn, že si váží svých fanoušků, svých Kominíků. Tomu říkám kluk s dobrým srdcem.:)

Ještě jednou děkuji všem, kteří se do projektu zapojili a popřáli Honzovi. Udělalo mu to velkou radost.:)

imagebam.com imagebam.com

400 fanoušků Honzy na tomto blogu!

31. března 2013 v 16:16 | Evelyn |  Statistiky
Tento týden v anketě ,,Máte rádi Honzu Komínka?" překonala odpověď ,,Že se ptáš... jsem jeho největší fanynka!" hranici 400 lidí! Wow! Podle statistiky tento blog navštívilo taky 215 Honzových kámošů, ale zároveň 207 lidí, kteří ho znají osobně, ale nemají ho rádi. 247 lidí vůbec neví, o koho jde. 208 lidem Honza přijde na pohled nesympatický, ale stále převažují lidé, kterým přijde v poho: 246 lidí!:)

Upozorňuji, berte tu anketu raději trochu s rezervou, někteří lidé si kliknou na něco, co na ně vůbec nesedí a dělají si z toho prdel.:D Přesto to jsou celkem slušná čísla! Děkuji za návštěvnost a přijďte zas!:D :)

Jak dopadl narozeninový projekt? Čtěte dále...

25. března 2013 v 18:58 | Evelyn |  Projekt 2013
Tak, jak jsem slíbila, konečně zveřejňuji fotky přání pro Honzu, které jsem stihla ještě před odesláním vyfotit. Omlouvám se, že jsem s vámi nestihla probrat ten nový název našeho fanklubu - ,,Kominíci", ale co myslíte? Podle mě to zní líp, než ,,Komíňáci", jak jsme si říkali předtím.:D

Taky jsem raději před zveřejněním těchto fotek vyretušovala všechna příjmení, přece jenom, tohle není internetová seznamka.:D

A co na to Honza? Žádný děkovný dopis tentokrát nepřišel (nebo alespoň zatím ne), Honza nám ale poděkoval aspoň prostřednictvím fb zpráv. Hurá hurá! Prý mu to udělalo velkou radost, což je hlavní.:)

Do letošního druhého ročníku narozeninového projektu se zapojilo celkem 7 lidí. Děkuji všem, kteří se zapojili. A ti, kteří ne, tak nezoufejte, příští rok Honza slaví velkolepou dvacítku!!!

Předem se omlouvám za kvalitu fotek. Před zveřejněním jsem raději začernila všechna příjmení, aby nedošlo k nějakému nedorozumění. Jak jsem již řekla, tohle není internetová seznamka.:D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Radio 1 Swing Imperium (22.3.2013)

20. března 2013 v 23:36 | Evelyn |  Novinky
Úvodní fotka

Děkuju Meggi za zprávu!
Možná víte, že Honza je vášnivý tanečník swingu. Stejně, jako v předchozích týdnech, tento pátek, 22.3., bude moderovat jednu swingovou akci v Café NONA na Nové Scéně Národního divadla. Kdo bydlíte v Praze nebo poblíž a fandíte typickým tanečním stylům první republiky, určitě se přijďte podívat.:) Nejnižší vstupné je za 90 Kč, s místem na sezení 170 Kč.

- tady máte fb odkaz na tuto akci včetně programu:

- a tady na interentových stránkách:

POTM březen

19. března 2013 v 23:28 | Evelyn |  POTM
Čauky! Omlouvám se, že jsem zatím nenahrála ty slíbené fotky narozeninového přání (v poslední době mám pocit, že se neustále někomu musím omlouvat - nedochvilnost, špatný "time management", nestíhání povinností, ale i volnočasových aktivit... a ve finále trpí mozek + celé tělo na nedostatek spánku. Neberte si ze mě příklad lidi), ale nějak se mi sekla paměťovka a nemůžu ji vyndat z foťáku. Že by to bylo tím, že mi foťák nedávno spadl na zem (hehe, nutno dodat, že v obalu, ale přesto, lehká "ďubka" u dvířek na paměťovku je, proto se dvířka sekly, a mně se to nedaří otevřít. ach jo :D )?

Aspoň přidávám fotku na březen. Je celkem aktuální, z nového filmu Bez doteku, který má v kinech premiéru již 28.3.!!!:)

Mějte se pěkně a přeji vám úspěšný time management!:)
Evelyn

Happy Birthday Komíne!:)

18. března 2013 v 23:05 | Evelyn |  Projekt 2013

A je to tady! Honza dneska slaví své krásné 19. narozeniny!!! Poslední "náctky"! Všechno nejlepší mu přeji za celý tým "Kominíků" (vymyslela jsem pro nás, fanoušky, nový název.:D Snad to neva).

However, minulý týden jsem byla dost časově vytížená a tak jsem přání od všech fanoušků stihla dokončit až o víkendu a poslat až dnes ráno. Mělo by mu to přijít během zítřka (zkušenosti z předchozích let). Moc se omlouvám, dřív jsem to opravdu nestihla. Pevně doufám, že mě teď nehodláte za tento významný prohřešek zavraždit (už vím, proč jsem u loňského přání při vkládání na net retušovala své pravé jméno :D ) Přání mám komplet nafoceno, zítra sem hodím fotky.:)

Takže ještě jednou:

Všechno nejlepší Komíne!!!


Tvrdě se pracuje...

15. března 2013 v 23:45 | Evelyn |  Moje kecy

Nebojte se, na narozeninový projekt jsem nezapomněla, jen nestíhám přidávat informace o tom, jak probíhá. Vlastně, zapojil se stejný počet lidí jako minulý rok, i když to mnohdy byli úplně jiní lidé. Je skvělé, že stále máte Honzu rádi, a dáváte mu to tímto přáním patřičně najevo.:)

Teď tady sedím a dávám vše do kupy. Tuto dekorační sadu pro výrobu přání, kterou můžete vidět na fotce, jsem kdysi dostala k Vánocům (je to z Kiky) a použila jsem ji i pro výrobu loňského blahopřání. Zase mám na to málo času a zase to nechávám na poslední chvíli. Ach jo, celá já.:D Stanovila jsem si osobní deadline do zítřejšího oběda, než pošťačka vybere schránku, aby to stihlo přijít ještě v pondělí.:D Držte palce.:)

Evelyn
Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz