Únor 2013

Airsoft video no.1

20. února 2013 v 18:33 | Evelyn |  Videa
Romešák nám poslal odkaz na toto video, které najdete na youtube kanálu Honzova kámoše Davida Vaníčka (netuším, jestli je to skutečně příbuzný od toho moderátora na Nově, ale podoba tam je :D ). Honza s Davidem společně hrají airsoft a na jeho kanálu najdete spoustu videí týkající se této "válečné" aktivity.:D

O postavě Noska

18. února 2013 v 19:42 | Evelyn |  O postavě Noska

Česká televize udělala pro hlavní štědrovečerní pohádku roku 2012, Dvanáct měsíčků, perfektní oficiální stránky. Můžete se tam podívat na spoustu fotek, videí, rozhovorů, ale můžete si zahrát i hry nebo se podívat na hlavní postavy. Zajímavostí je, že u každé postavy je krátká hlasová ukázka, která dokonale vystihuje danou postavu. Když kliknete na Honzu, tedy v pohádce Noska (odkaz: ZDE!!! ), tak vám začne hrát jedna z jeho vtipných vět:

,,Květulko, počkej! Květulko! Lásko! Koroptvičko!"

Nosek (Honza) je v pohádce jedna z klíčových rolí. Jako mladší Karlův bratr mu pomohl zbavit se dotěrných nápadnic, nešťastným kouzlením měsíce Června se mu podařilo zamilovat se do protivné Květy, ale zároveň zůstává Maruščin nejlepší kamarád, který jí pomáhá získat si Karlovo srdce. Nosek je zároveň první ve vesnici, kdo zkouší jízdu na lyžích, které mu Karel přivezl z cest.

Kdo Dvanáct měsíčků neviděl, tak vřele doporučuju. Nejen já a široké příbuzenstvo, ale i diváci v celé republice se shodli, že konečně po několika letech zase odvysílali na Štědrý večer opravdu kvalitní a pěknou pohádku.:) Navíc, musím dodat, že toto je jedna z nejlepších Honzových rolí za celou jeho hereckou kariéru (alespoň dle mého názoru). Je to vtipné, nápadité, ale zároveň klasika na motivy klasické pohádky Boženy Němcové. Režisér Karel Janák ví, jak přitáhnout diváky.:)

POTM únor

18. února 2013 v 19:19 | Evelyn |  POTM
Už je sice půlka února, ale tak dáme tady ještě fotku pro tento měsíc.:D Je to fotka Honzy ze zkoušky divadelního představení Pěna dní, které můžete v těchto měsících zhlédnout na jevišti divadla La Fabrika.

Britská verze Komínka slaví 21. narozeniny!

15. února 2013 v 0:02 | Evelyn |  Novinky
O tom, že Honza Komínek je česká verze britského herce Freddieho Highmore, už spekuloval nejeden fanoušek Honzy. Nejvíce jsem si toho všimla na premiéře filmu Ať žijí rytíři v roce 2009! Tehdy jsem ještě nebyla fanynkou Honzy, ale okamžitě jsem si ho všimla v první možné scéně a přišel mi sympatický, stejně jako v Horákových. Hned jsem si řekla, že vypadá skoro stejně, jako Freddie! V té době si vážně oba kluci byli nejvíce podobní. Na toto téma napsala jedna fanynka Freddieho dokonce článek! přečtěte si ZDE!!

Britský herec Freddie Highmore včera oslavil své 21. narozeniny! Všechno nejlepší!!!:) Je to jeden z mých nejoblíbenějších herců. Můžete ho znát například z filmu Karlík a továrna na čokoládu, Hledání země Nezemě, August Rush: Melodie mého srdce, Kronika rodu Spiderwicků, nebo z jednoho z nejnovějších filmů - The Art of Getting By (v českém vydání: Umění zapadnout), kde si zahrál hlavní roli společně s Emmou Roberts.

Včera byl také Valentýn! Jak jste ho oslavili? S mým klukem za sebou musíme dojíždět trochu dál vlakem, takže to oslavíme až o víkendu.:)
Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz