Oficiální stránky

28. července 2011 v 20:48 | Evelyn |  Oficiální stránky
Možná jste už zjistili, že Honza bohužel zatím žádnou oficiální stránku nemá. Dokonce ani na facebooku to nikdo nezaložil. Mě to napadlo, ale já už mám dost práce s tímto blogem, takže kdyby se našel někdo, kdo by tu stránku na fb o Honzovi chtěl založit, tak by to bylo skvělý.:-)

Takže jediné oficiální stránky stránky, na které vám tady můžu dát odkaz, jsou profily na stránkách o celebritách a filmech:

1) www.fdb.cz

Obrovská filmová databáze. Jedině na této stránce se dozvíte všechny pořady, filmy a seriály, kde Honza hrál (když nepočítáme tento blog :-D ):

2) www.osobnosti.cz

Je to první odkaz, který vám to najde v google vyhledávači. Tady se toho tolik nedozvíte, zato zde najdete větší fotogalerii (kterou z velké části doplňovala sama Evelyn :-D ).

3) www.ceskatelevize.cz

Honza natáčí pro Českou televizi již řadu let, a určitě už měl příležitost navštívit její studia v Praze (při natáčení seriálu Horákovi a Ať žijí rytíři), v Brně (při natáčení seriálu Znamení koně), a v Ostravě (při natáčení nové pohádky Dvanáct měsíčků). To je důvod, proč má Honza svůj profil i na této velké stránce. Tento člověk by tam rozhodně neměl chybět.:-)

... fanouškovské stránky

Je několik blogů, které se o Honzovi aspoň jedním článkem zmiňují... ale nevěnují se mu. Takže jestli vám to nevadí, ráda bych vám představila můj první blog, který jsem zakládala před 5 lety:

Na tom blogu píšu o všem možném, ale Honzovi jsem věnovala jednu obrovskou rubriku, kde jsem dlouho psala o novinkách týkajících se Honzy. Díky tomu mě napadlo založit i tento blog jankominek.blog.cz , který je pravděpodobně největší fanpage o Honzovi. Díky vám.:-)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz