Červenec 2011

Znovu prosím o hlas!:-D

30. července 2011 v 22:09 | Evelyn |  Moje kecy
Přihlásila jsem se do soutěže "Nej místo k dovolené".
Soutěžím tam jako "Evelyn" se Švédskem. Prosím, pomůžete mi nasbírat co nejvíce hlasů?:-)

Omluva

30. července 2011 v 16:19 | Evelyn |  Moje kecy
Chtěla bych se vám moc omluvit, že tady nefungují videa, a nemůžu napsat komentáře u sbéček. A důvod? Blog.cz zřejmě zase blbne. Když chcu k někomu napsat komentář, tak mi to napíše: ,,Vyplněný součet je nesprávný." :-(
Tak se prosím nezlobte.

Evelyn

Začátek školního ROCKU

28. července 2011 v 21:09 | Evelyn |  Videa
Honza vystoupil minulý rok v červnu 2010 na závěr školního roku na ZŠ Vodičkova v Praze na akci "Začátek školního ROCKU". Akorát mi zůstává záhadou, jestli tam vystoupil jenom jako host nebo žák školy. Protože podle jeho věku měl být v minulém školním roce už v prváku na střední, ale je tu možnost, že šel do školy o rok později, a do prváku nastoupil teprve v tomto školním roce.
Ale po dlouhém bádání zvědavé Evelyn (XD) jsem vyvodila závěr, že na ZŠ Vodičkova nemohl chodit, protože ve videu z natáčení filmu Ať žijí rytíři se při představování zmínil o tom, že chodí na ZŠ Korunovační (tehdy mu bylo 13). Jedině, že by změnil školu, ale to se mi nezdá moc pravděpodobné.
Závěr: Podle mě teď Honza půjde do třeťáku. Tečka. Konec. Nebudu se tím dál zabývat.:-D

Přejdeme k videům. Snad zatím jedinné videa s Honzou, které jsem našla na youtube, byly právě z této akce. Honza tam byl jako moderátor celé akce, a taky zazpíval písničku Letní láska. Bože, já z těch jeho ksichtů nemůžu.:-D

A pak ještě zazpíval píseň Globální oteplování.XD Nejlepší je, jak si strčí ten text do zubů, aby si mohl povytáhnout padající kalhoty... a pak ten papír vyrve ze zubů, a zjistí, že ten text má naopak, a úplně se v tom ztratil, tak zpíval jenom lalala, ale nakonec se chytil. Fakt borec!:-D A hlavně, jak tam pořád kecá: ,,Jo, jsem gay, a já se za to nestydím.", tak jsem mu to i málem uvěřila díky tomu jeho výrazu.:-D

Oficiální stránky

28. července 2011 v 20:48 | Evelyn |  Oficiální stránky
Možná jste už zjistili, že Honza bohužel zatím žádnou oficiální stránku nemá. Dokonce ani na facebooku to nikdo nezaložil. Mě to napadlo, ale já už mám dost práce s tímto blogem, takže kdyby se našel někdo, kdo by tu stránku na fb o Honzovi chtěl založit, tak by to bylo skvělý.:-)

Takže jediné oficiální stránky stránky, na které vám tady můžu dát odkaz, jsou profily na stránkách o celebritách a filmech:

1) www.fdb.cz

Obrovská filmová databáze. Jedině na této stránce se dozvíte všechny pořady, filmy a seriály, kde Honza hrál (když nepočítáme tento blog :-D ):

2) www.osobnosti.cz

Je to první odkaz, který vám to najde v google vyhledávači. Tady se toho tolik nedozvíte, zato zde najdete větší fotogalerii (kterou z velké části doplňovala sama Evelyn :-D ).

3) www.ceskatelevize.cz

Honza natáčí pro Českou televizi již řadu let, a určitě už měl příležitost navštívit její studia v Praze (při natáčení seriálu Horákovi a Ať žijí rytíři), v Brně (při natáčení seriálu Znamení koně), a v Ostravě (při natáčení nové pohádky Dvanáct měsíčků). To je důvod, proč má Honza svůj profil i na této velké stránce. Tento člověk by tam rozhodně neměl chybět.:-)

... fanouškovské stránky

Je několik blogů, které se o Honzovi aspoň jedním článkem zmiňují... ale nevěnují se mu. Takže jestli vám to nevadí, ráda bych vám představila můj první blog, který jsem zakládala před 5 lety:

Na tom blogu píšu o všem možném, ale Honzovi jsem věnovala jednu obrovskou rubriku, kde jsem dlouho psala o novinkách týkajících se Honzy. Díky tomu mě napadlo založit i tento blog jankominek.blog.cz , který je pravděpodobně největší fanpage o Honzovi. Díky vám.:-)


Návštěvnost blogu (18.7. 2011 - 24.7. 2011)

25. července 2011 v 22:42 | Evelyn |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden (18.7. 2011 - 24.7. 2011) je:
Pondělí: 10
Úterý: 11
Středa: 16
Čtvrtek: 6
Pátek: 6
Sobota: 8
Neděle: 11
______________
Celkem: 68

Návštěvnost krásně stoupá.:-) Děkuju vám.:-)

11/13 - Merlin

24. července 2011 v 16:43 | Evelyn |  Díly Znamení koně

Adéla odjíždí ze Slunečné hory. Její matka se vrací z Afriky do Evropy a chce ji mít u sebe. Klára prosí Davida, aby spolu odešli do Rakouska za prací. Teď bez Adély je jeho rozhodování jednoduché. David to odmítne. Jejich vztah najede na písek. Klára se vrací domů.
Hrabě zdědí prvotřídního koně Merlina. Samozřejmě ho ustájí na Slunečné hoře. Kůň vzbudí závist, ale také přitáhne klienty s jejich koňmi k ustájení. Karta se obrací. Slunečné hoře se začíná dařit. Dáša souhlasí a chce založit s hrabětem společnou firmu. Tentýž záměr měli už kdysi Schwarz a její manžel Jan.
Kalina znovu onemocní, rakovina se po letech vrátila. Svou nemoc tají, přizná pouze Věře, jak na tom je.
Endy a Bety spolu léčí Floyda. Pracovně i lidsky se sbližují. Josef Hart usilovně trénuje na prestižní závod v Chuchli. Je ale pokládán za outsidera. Davidovi se po Kláře stýská. Přijde ji poprosit, aby se vrátila…


9/13 - Výpověď

24. července 2011 v 16:39 | Evelyn |  Díly Znamení koně
http://img1.ceskatelevize.cz/program/porady/10225937474/foto09/309291310050009_03.jpg
Endy bezděčně zavinil infekci koní na Slunečné Hoře. Lukáš mu to vyčte a Endy z toho nakonec vyvodí sám pro sebe důsledky. Nemoc zasáhla i drahého Montyho a rozzuřený Kalina, který se bojí reakce majitele koně Dejmka, se rozhodne tvrdě proti Dáše Horové zakročit. Pošle na její farmu veterinární inspekci.
Klára se přijede otci omluvit za Montyho. Zároveň se balí a odchází na Slunečnou horu natrvalo. Kalina ji rovnou vyhodí. Když odejdeš, už se nevracej. Klára je zoufalá, když to vypráví později Davidovi. Na Slunečné hoře ale také nemá klid. Tady proti ní bojuje žárlivá a pubertální Adéla. Nesnáší ji.
Schwarz koupil starého plemeníka Hectora, což všechny překvapí. Jedině David pochopí, že v Hectorovi dřímá velká šance. Stále se snaží prosadit svoje představy o založení chovu. S tím ovšem zásadně nesouhlasí Lukáš.
Endy dostává od Kaliny znovu nabídku, aby přešel trénovat a pracovat pro Svatého Huberta…


7/13 - Požár

24. července 2011 v 16:36 | Evelyn |  Díly Znamení koně

Další škoda na Slunečné hoře, někdo zapálil krmení na celou zimu. Je jasné, že vymahači svůj tlak stupňují. David dostane strach. S Adélou se musí někde schovat. Azyl jim poskytne hrabě Schwarz na svém zámečku. Klára jim pomáhá. Je do Davida zamilovaná. Adéla je vidí, jak se líbají. Začne žárlit.

Dáše se farma rozkládá pod rukama - nemá na krmení, majitelé si odvádějí koně. Zpráva o exekuci se rychle rozšířila a lidé se bojí, aby nepřišli o svá zvířata. Policie vede vyšetřování vlažně a nakonec ho odkládá, protože není důvodné podezření ze spáchání trestného činu. Příměří zavládne mezi Bety Dominikovou a Dášou. Bety přizná, že Honza se odmítl rozvést. Chtěl zůstat s Dášou. Aspoň tohle Dášu potěší.

Kalina škodí, kde může. Snaží se ze Slunečné hory přetáhnout lidi. Hodí nabídku Endymu.

Lukáš dostane bláznivý nápad, jak si poradit s klisnou Salomé, která onemocněla měsíční slepotou. David jede splatit své dluhy, veze velkou sumu peněz za prodaný byt na domluvené místo. Doufá, že tím jeho problémy s vymahači končí…


Podruhé... Prosím o hlas v SONB!

23. července 2011 v 22:25 | Evelyn |  Moje kecy
Ahojky! Doufám, že si skvěle užíváte prázdniny!:-)
Mám pro vás jednu prosbu... postoupila jsem do druhého kola soutěže o nejlepší blog, tudíž budu potřebovat další hlasy. Pomůžete mi? Budu vám vděčná.:-) Ráda oplatím.
Jsem tam jako Evelyn.:-)

+ 1 fotka ze Znamení koně

20. července 2011 v 21:53 | Evelyn |  Gallery update
Zavedla jsem novou rubriku "Gallery update", ve které vás budu upozorňovat, že jsem našla nějaké další fotky, které pak přidám do příslušného článku, ve kterém je zbytek fotek, které k tomu patří.

imagebam.com

Pořád platí, že pro mě můžete hlasovat v SONB tady:

6/13 - Dražba

20. července 2011 v 21:45 | Evelyn |  Díly Znamení koně
V tomto díle se Honza Komínek objevil poprvé.
http://img9.ceskatelevize.cz/program/porady/10225937474/foto09/309291310050006_08.jpg
Všichni z farmy jsou postupně předvoláni k výslechu, aby vypověděli, kde byli v době Janovy smrti. Zvlášť Bety to bere jako ponižující pomstu za vztah s Horou. Dá Dáše výpověď, její koně už ošetřovat nikdy nebude. Slunečná hora ale bez veterináře zůstat nemůže. Dáša uprosí Lukáše, aby se vrátil a zaskočil za Bety. Ten přijede jen kvůli matce. V jeho očích je David hochštapler, který zase změnil názor. Slíbené peníze za jeho podíl po otci mu pořád nedal.
David chce i s Adélou odejít do bezpečí a opustit farmu. Adéla si pro změnu postaví hlavu, je zamilovaná do spolužáka Štěpána a chce zůstat. Koná se dražba Montyho. Hrabě Schwarz by výstavního plnokrevníka pro Dášu Horovou koupil. Licitace je napínavá, Schwarz však prohrává. Dejmek vyšponoval částku hodně vysoko. Nešlo už o koně, šlo o prestiž. Monty se tedy na Slunečnou horu nevrátí. Všichni jsou zklamaní, Dáša nejvíc, ale snaží se to před hrabětem utajit, aby ho neranila.
David brzy opět pocítí na vlastní kůži nátlak vymahačů. V Brodě mu někdo ukradne auto, a když se s Dášou vracejí na farmu, vidí, jak Davidovo auto hoří v polích. David se zhroutí. Ještě, že je tu s ním Klára…Ať žijí rytíři (film)

20. července 2011 v 21:33 | Evelyn |  Ať žijí rytíři!
... koho Honza hraje?

... před kamerou i za kamerou

... co by vás mohlo zajímat

Ať žijí rytíři (seriál)

20. července 2011 v 21:27 | Evelyn |  Ať žijí rytíři! (seriál)
Vzhledem k tomu, že projekt "Ať žijí rytíři" byl napřed publikován jako film, tak více informací a článků najdete v rubrice "Ať žijí rytíři (Film)".:-)
Tady se můžete podívat na jednotlivé díly ze seriálu


Hlasujte prosím pro mě v SONB!

20. července 2011 v 17:28 | Evelyn |  Moje kecy
Prosím prosím! Přihlásila jsem se do soutěže o nejlepší blog. Do dalšího kola postupuje jenom 6 lidí, tak mi prosím dejte hlas!
Jsem tam jako Evelyn.

Za každý hlas budu vděčná.:-) Ráda oplatím.

Oficiální fotky ze Znamení koně

18. července 2011 v 22:56 | Evelyn |  Fotky Znamení koně
Oficiální fotky ze seriálu Znamení koně (2011):

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotky z natáčení

18. července 2011 v 22:48 | Evelyn |  Fotky Znamení koně
Na stránkách České televize a na facebookových oficiálních stránkách Znamení koně jsem našla nějaké fotky z natáčení seriálu Znamení koně.:-) Seriál se natáčel zhruba rok od podzimu 2009 do podzimu 2010.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

O postavě Štěpána

18. července 2011 v 22:24 | Evelyn |  O postavě Štěpána
http://img7.ceskatelevize.cz/program/porady/10225937474/foto09/309291310050009_03.jpg

Štěpán je menší role v seriálu České televize z prostředí koňské farmy a dostihů s názvem Znamení koně. Objevil se tam jenom ve čtyřech dílech z 13, přesto měl velký vliv na jednu z hlavních postav...

Něco víc o Štěpánovi?
Štěpán je hodný a milý kluk, který se dokáže vcítit do ostatních. Poprvé se v seriálu objevuje v díle 6/13, kde jeho spolužačka Adéla Horová (Kara Němečková) zjišťuje, že se do něho zamilovala. Předtím chtěla odjet ze Slunečné hory, kde žila na koňském statku se svým taťkou (Richard Krajčo), teď ale chce zůstat kvůli Štěpánovi. Adéla nemá jednoduchý život, její rozvedení rodiče si ji přehazujou jak horkou bramboru, a sama Adéla neví, u koho zůstat. U táty na farmě a mít blízko ke Štěpánovi nebo cestovat po světě s matkou? Navíc její taťka si našel novou přítelkyní Kláru (Tereza Voříšková), kterou Adéla nemá zrovna v lásce. Pochopení hledá právě u Štěpána, který ji vyslechne a nenechává ji v tom samotnou. Nakonec se Adéla rozhodne, že odjede a bude žít s matkou v Belgii. Štěpán je z toho nešťastný, ale nemůže jí v jejím rozhodnutí bránit. Adéla se znovu na farmu vrátí až v posledním díle na svatbě jejího otce s Klárou.

Kdy můžete sledovat Štěpána ve Znamení koně?
Seriál momentálně neběží, ale vidět jste ho mohli v dílech 6/13, 7/13, 9/13 a 11/13.

Návštěvnost blogu (11.7. 2011 - 17.7. 2011)

18. července 2011 v 21:57 | Evelyn |  Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden (11.7. 2011 - 17.7. 2011) je:
Pondělí: 7
Úterý: 5
Středa: 5
Čtvrtek: 7
Pátek: 3
Sobota: 4
Neděle: 9
_____________
Celkem: 40

Znamení koně

11. července 2011 v 19:23 | Evelyn |  Znamení koně

... koho Honza hraje?

... díly, ve kterých hrál

... oficiální fotky i fotky z natáčení

... co by vás mohlo zajímat
Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz