Míša a Alex - spřízněné duše v Ulici

19. června 2011 v 12:40 | Evelyn |  Díly Ulice

Díl číslo 2001


Honza byl v pondělí 23.5.2011 opět v Ulici! A prý, že to bude malá role. No, chápu, že tam asi nebude napořád, ale vždyť se tam teď furt řeší, že Míša po zklamání s Mikym si kápla do noty s novým emo spolužákem Alexem.:-)
Tady se můžete podívat na tento díl. Honza je tam v čase 10:39 , v čase 17:42, pak 22:33, a pak je tam v čase 24:57 jenom v pozadí jak sedí u stolu s Míšou.
Líbí se mi, jak tam říká v prvním vstupu: "Umění je zrdcadlo duše, a já se snažím nahlídnout do tý svý.":-) Akorát teda je chudák, bo ho tam zmalovali jak nějakého transvestitu.:D
Více v celém článku:


Tady je článek ze stránky www.ulice.nova.cz:

Nová postava: Emař Alex zaujme MíšuSeriál Ulice: Alexův emo svět bude Míše čím dál bližší...Ostatní spolužáci považují emaře Alexe za exota, ale nešťastná, zklamaná a uzavřená Míša v něm najde spřízněnou duši. Vymění snad Mikiho za Alexe? Stane se z ní také emo?Citlivému Alexovi nebude muset zklamaná a nešťastná Míša nic vysvětlovat. Ví, jak se cítí. Místo zbytečných otázek jí nabídne hudbu a hlavně pocit, že narazila na někoho, kdo jí rozumí a chápe ji. Co více si po tak obrovském zklamání po odmítnutí Mikim, trapasu ve třídě a převratných událostech doma přát? Kam až jejich vzájemné sympatie zajdou? Stane se z Míši také emo? Vymění Mikiho za Alexe se vším všudy?
Fenomén emo v Ulici
Máte již s fenoménem emo své zkušenosti? Pankově laděná móda, výrazné líčení, unikání do svého vnitřního světa, přecitlivělost, melancholie, touha po romantice, důraz na vlastní prožitky a emoce... Občas také sebepoškozování, fascinace smrtí, okouzlení temnotou. Téměř každý emař má za sebou nějaký psychický otřes, po němž propadne svým depresivním pocitům. A pokud to je citlivý introvert jako naše Míša, uzavře se ještě víc do sebe. Potom je rád, když najde někoho, kdo mu rozumí bez zbytečných řečí, kdo se cítí úplně stejně...

Míša a emoexot Alex?!Seriál Ulice: Míša a Alex?


Míšina proměna dělá Ondrovi, Báře i Janě těžkou hlavou. Takovou ji nikdo nezná. Co se to s ní děje? Vězí za tím vším Miki, anebo její sympatie k emaři Alexovi? Je snad Míša znovu zamilovaná?


"Jediný Alex mi rozumí. On přesně ví, jak se teď cítím. Je prima narazit na spřízněnou duši, vědět, že v tom člověk není sám. Kvůli němu se dokonce i docela těším do školy. Je úplně jiný než všichni ostatní. Žádný zbytečný řeči, ale když už něco řekne, tak to prostě sedí. Jen nevím, jak bych tohle vysvětlovala ségře a našim. Nepochopili by to, byla by to jen zbytečná námaha. Je totiž vůbec nezajímá, jak mi je," má jasno Míša Krausová. Jediný člověk na světě, se kterým si teď rozumí, je prostě Alex. Ten jí mluví z duše. A ostatní ať se jdou prostě bodnout.
Už na to nemám nervy!
"Co se to s Míšou děje? Taková přeci nikdy nebývala! A s kým že se to učila tu matiku? S jakým Alexem? Tohle mi k ní nesedí. Nebude vyrážet klín klínem, taková ona není. Jasně, je přecitlivělá, ale nikdy s ní nebyly žádný problémy. Je tohle všechno kvůli Mikimu? Má nějaký problémy ve škole? Stalo se jí něco?" dělá si o dceru starosti Ondřej Kraus. Takhle uzavřená a odmítající jakoukoliv komunikaci Míša ještě nebyla. Co to znamená?


Sledujte úterní Ulici již teď!Ulice - Pomůže Míše emo Alex?
zdroj: Nova.cz Ulice - Pomůže Míše emo Alex?
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz