Interview pro Českou televizi (2006)

9. června 2011 v 13:11 | Evelyn |  Interviews
Tento rozhovor jsem našla na sránce http://www.ceskatelevize.cz a pochází zřejmě z roku 2006, z doby seriálu Horákovi. Některé odpovědi jsou fakt vtipné.:-D Berte na vědomí, že Honzovi v té době bylo zhruba 11 - 12 let.:-D

http://imagebox.cz.osobnosti.cz/foto/jan-kominek/N82867-3b341.jpg
Z jak početné rodiny pocházíš?
1 sestra

Čím je Ti Tvoje postava blízká?
Že je kamarádský, dobře zlobí, má dobrý nápady.

Proč by se diváci měli podle Tebe každou středu těšit na Horákovi?
Protože to bude o něčem.

Proč se těšíš, až budeš dospělý?
Až budu mít rodinu.

Které z následujících věcí Tě osloví nejvíc: klobásky, jogurt, fotbal, pleťová maska, větný rozbor, faktury, rodinný oběd, zvonění budíku po ránu...
Fotbal.

Oblíbené jídlo?
Vepřoknedlozelo od babičky.

Oblíbená činnost?
Hra na vojáky.

Dovolená snů?
Mexiko.

Tvoje špatná vlastnost?
Paličatost.

Tvoje dobrá vlastnost?
Snažím se být na lidi hodný.

Tvoje postava, Ondra Horák, ve škole i doma dost zlobí. Podobáš se mu v tom?
Myslím, že ani moc ne. Snažím se moc nezlobit, i když mi to občas taky nevyjde. Ve škole jsem takové střední zlobidlo a doma se rodiče zlobí, když něco neudělám hned, nebo se dohaduji s mojí o čtyři roky starší ségrou. Takže jisté zkušenosti s provokováním starších sester mám.

Co se ti na Ondrovi líbí?
Je to takový vtipálek, v tom jsme si celkem podobní. Ve třídě má autoritu, spoustu kamarádů. Taky se mi líbí, jak si u táty dokáže žehlit svoje průšvihy, pěkně chytračí.

V seriálu je hodně "klučičích" scén, kdy se táta Horák s kluky radí, nebo jim třeba vyčítá jejich chování. Která se ti zatím nejvíc líbila?
Já jsem se dobře bavil u scény, když jsem vyvrtal vrtačkou díru, kterou bylo vidět do sprchy v koupelně. To jsem si užíval, protože ve skutečnosti bych si to netroufl . A taky to byla moje první zkušenost s vrtačkou.

Co bylo pro tebe nejtěžší zahrát?
Nejtěžší byl úplný začátek, první a druhý díl. Moc jsem si nevěřil, ale velkou oporou mi byla a je ,,babička" Jana Šulcová. Dokáže mě povzbudit a pochválit, jsem jí za to moc vděčný.

Jak se učíš texty - pomáhá ti někdo?
Texty si čtu ve volných chvílích. Nerad se učím sám, takže mi nejvíc pomáhá maminka, a když nemá čas, tak i moje sestra.

Hrál jsi v reklamách, ale Ondra je tvoje první velká role. Co tě na natáčení nejvíc překvapilo?
Mile mě překvapilo, že mě vůbec do seriálu vybrali. Když jsem byl pozván na kamerové zkoušky, moc jsem s tím nepočítal. Natáčení je časově náročné, ale mě baví, jsem spokojený.

Kluci Horákovi jsou velcí fotbaloví fandové. Máš nějaký oblíbený klub nebo hráče?
Nejsem velký fotbalový fanda, ale když se hraje nějaký důležitý zápas, tak strašně rád s tátou fandím u televize. A protože jsem Letňák, fandím nejvíc Spartě, ale taky Sokolu Troja, kde jsem hrál. Můj oblíbenec je Jan Koller.

Jak stíháš učení, když se natáčí skoro každý den?
Nenatáčím každý den, většinou zameškám tak dva nebo tři dny v týdnu. Na natáčení máme paní učitelku, takže když zrovna nenatáčíme, věnujeme se zameškanému učivu. Co nestihnu, dodělávám prostě doma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 annicoolka annicoolka | Web | 17. června 2011 v 17:26 | Reagovat

zdarec! jen tak brousím po netu a tenhle rozhovor je fakt dobrej XD já komínka mám celkem ráda, jenom jsem ho naposled viděla v At žijí rytíři, takže jsem asi mírně zaostalá XD
ale máš to tu hezký!

2 petra petra | 5. března 2013 v 19:07 | Reagovat

miluju honzu komínka je to krásnej a inteligentní kluk je mu trochu víc než mě protože mě je dvanáct ale je mi to jedno protože se mi líběj starší kluci a ještě k to mu vtípkaři :) miluju tě honzo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz