Květen 2011


Biografie

24. května 2011 v 17:21 | Evelyn |  Biografie
Prosím, kopírujte se zdrojem! Je to moje vlastní tvorba! Osobně jsem to vkládala taky na stránky www.fdb.cz a www.osobnosti.cz.
www.jankominek.blog.cz
Jan Komínek se narodil 18. března 1994 v Praze. Před kameru se poprvé dostal už ve 4 letech, prostřednictvím castingové agentury natočil spoustu reklam. Už jako pětiletý hrál malou roli v dokumentu o Rychlých šípech. Pak už to byl jen krůček k roli Ondry v seriálu ,,Horákovi" (2006), který mu otevřel brány do světa filmů. Později se objevil i v televizním pořadu "Kabaret z maringotky" (2007) jako člen divadelního souboru Ty-Já-Tr na ČT1 v ranním nedělním programu pro děti "Hřiště 7". V roce 2008 natočil reklamu na mobilního operátora O2.

Během roku 2009 měl Honza několik představení s divadelním souborem Ty-Já-Tr. Také namluvil hlas Zetka v audioknize ,,Rychle šípy: Stínadla se bouří" pod vedením tohoto souboru.
V roce 2009 se představil jako vynalézavý Vítek ve filmu ,,Ať žijí rytíři", který na začátku roku 2010 bavil diváky i jako seriál České televize. Krátce po premiéře filmu získal Honza na 41. ročníku Dětského filmového a televizního festivalu Oty Hofmana cenu Zlatého dudka za nejlepší herecký výkon.

Na začátku roku 2010 začalo natáčení pohádky ,,Dvanáct měsíčků", kde hraje Honza mladšího Karlova sourozence Noska. Natáčení bylo odloženo kvůli nedostatku sněhu na rok 2011 a 2012.
Během roku 2010 se zúčastnil 23. ročníku festivalu českých filmů Finále v Plzni, a 33. ročníku mezinárodního filmového festivalu LUCAS v německém Frankfurtu.
V tomto roce si taky zahrál menší roli v jedné epizodě druhé řady seriálu ,,Kriminálka Anděl", který běžel na televizních obrazovkách Novy.

V roce 2011 se Honza objevil v seriálu ,,Znamení koně", kde si zahrál menší roli: Štěpána Dvořáka, který je spolužákem jedné z hlavních postav - Adély Horové. Od konce května až do prosince 2011 jste mohli Honzu vidět v seriálu ,,Ulice" na Nově, kde se proslavil rolí nového emo spolužáka Alexe Tomana. Ke konci roku jste mohli Honzu vidět na Primě ve třech epizodách seriálu ,,Cesty domů", kde si zahrál menší roli - Jirku Neumanna.

V roce 2012 Honza získal roli v novém seriálu ,,Obchoďák", který běžel od září do prosince na televizi Prima family. Od listopadu můžete Honzu vidět v nové divadelní hře Pěna dní, kterou uvádí divadlo La Fabrika v Praze. Na Vánoce 2012 měla premiéru na ČT1 již výše zmíněná pohádka ,,Dvanáct měsíčků", kde si Honza zahrál jednu z hlavních rolí.

Na jaře letošního roku jste mohli vidět v kinech nový film ,,Bez doteku", který režíroval historicky nejmladší český režisér Matěj Chlupáček (18 let), a ve kterém si Honza zahrál roli Lukáše. Následně se Honza objevil v populární reklamě na Kofolu, která učarovala diváky televizních obrazovek. V létě a na podzim jste mohli Honzu spatřit při propagaci komunity týkající se první Československé republiky, tanečních stylů, módy a chování té doby. Dále si Honza zahrál v několika epizodách seriálu Gympl s (r)učením omezeným, který nyní běží na Nově. Již od léta také točí seriál Policie Modrava, který rovněž poběží na Nově.

V současné době Honza studuje čtvrtý ročník herecké konzervatoře v Praze. Mezi jeho zájmy patří kromě hraní taky například airsoft, swing nebo fotografování. O své herecké kariéře říká: ,,Je to obrovská zkušenost, hlavně, když potkáte slavné herce, kteří jsou většinou milí a přátelští, jako třeba Jana Šulcová." (která hraje v Horákových jeho seriálovou babičku).


10.5.2011 - Začínáme!

10. května 2011 v 21:17 | Evelyn |  Moje kecy
Tak tohle je historický den. Když nikdo toho nebyl schopný, tak jsem se nakonec odhodlala založit tento blog o mém nejoblíbenějším herci Honzovi Komínkovi, kterého můžete znát třeba ze seriálu Horákovi nebo Ať žijí rytíři.:-)
Věřím, že tady rádi zavítáte a občas se sem vrátíte.:D
Tato stránka je pouze fan-made! Honzu ani nikoho z jeho příbuzných neznám osobně! Proto akceptujte případné chyby v článcích, které pracně vyhledávám sama, a těch zdrojů není mnoho (a z nich je jen jeden, který zná na 100% pravdu...) , takže pokud byste mojí tvorbu a články chtěli sdílet nebo kopírovat, tak jedině se zdrojem!:-)

Těším se na všechny návštěvníky této stránky!:-)
Evelyn
Copyright © 2011-2015 , www.jankominek.blog.cz